Kaip ir kiekvieną mėnesį, rugsėjį toliau apžvelgiame vienos didžiausių investavimo į NT platformų Europoje – EstateGuru mėnesinius rezultatus. Tai buvo labai lauktos naujienos daugelio investuotojų, kadangi daugelis tikėjosi tolimesnio šuolio į viršų, koks buvo rugpjūčio mėnesį. Ir iš tiesų, augimą regime ir toliau jau penktą mėnesį paeiliui!

Toliau stebimas augimas

EstateGuru rugsėjo mėnesyje ir toliau matomas augimas, nors, lyginant su praeitu mėnesiu, augimas nėra toks drastiškas. Suteiktų paskolų suma pasiekė 10,2 milijonus eurų, vos 20 tūkst. EUR daugiau nei rugpjūčio mėnesį. Vis tik, numatoma ir toliau stabili paskolų gavėjų ir investuotojų paklausa ateityje.

EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas
EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas

Šį mėnesį paskolų gavėjams nebuvo didelių sunkumų vykdyti įsipareigojimus, nors terminas ir buvo jau pasibaigęs, tačiau skolininkai rado būdų grąžinti paskolas (refinansuojant, parduodant įkeistą turtą ir kt.) Iš viso buvo grąžinta 68 paskolos, kurių bendras grąžos vidurkis, kaip ir rugpjūčio mėnesį, buvo 11,3%.

EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

Nemokios paskolos

Vis dėlto, nemokių paskolų skaičius rugsėjį išaugo, nes paskolų gavėjai iš Latvijos ir Estijos vėlavo atlikti mokėjimus ir neįvykdė ilgalaikių įsipareigojimų. Todėl, su šiais gavėjais paskolos sutartys buvo nutrauktos ir bus pradėti išieškojimo veiksmai (nekilnojamo turto pardavimai aukciono būdu). Toliau, Latvijoje ir Estijoje buvo išieškota ir atgauta 500 tūkst. eurų vertės paskolos. Panašūs rezultatai numatomi ir kitais ateinančiais mėnesiais.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu
EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Pabaigai

Stebint šiuos nuolat augančius EstateGuru rezultatus investuotojai gali jaustis vis ramiau, kad jų investicijos yra patikimose rankose. Taip pat kyla ir lūkesčiai, kad su laiku augimas taps vis pastebimesnis, žinant ir tai, kad EstateGuru žengė į Suomijos rinką bei netolimoje ateityje planuoja įsilieti ir į dar daugiau Europos šalių. Tai leidžia tvirtai tikėti, kad investuotojų uždarbis taip pat kils, kadangi paskolų portfelis augs kartu su platforma.

EstateGuru bendra paskolų apžvalga rugsėjo mėnesiui
EstateGuru bendra paskolų apžvalga rugsėjo mėnesiui

Tuo tarpu mes norime priminti, kad vienoje didžiausių NT investavimo platformų Europoje investuoti pradėti galite vos nuo 50 EUR, o registruodamiesi per mus dar ir gausite dovanų – papildomus 0.5% nuo investuotos sumos visus tris mėnesius. Tapti šios sėkmingos platformos dalimi dar niekada nebuvo taip paprasta. Registruokitės jau dabar ir ženkite pirmuosius žingsnius savo investavimo karjeroje.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *