Toliau stebime nekilnojamojo turto investavimo platformą EstateGuru ir džiaugiamės galėdami pranešti puikias naujienas. Lyginant su liepos mėnesiu, Rugpjūtis NT platformai tapo rekordinis. Kiekvieną mėnesį gerėjantys EstateGuru rezultatai visus investuotojus džiugina itin smarkiai.

Rekordiniai augimo rezultatai

Rugpjūčio mėnesį EstateGuru toliau mus stebina – matome ne tik toliau kylančią išduotų paskolų tendenciją, bet ir buvo pasiekti aukštesni rezultatai negu prieš pasaulio rinkas sudrebinusios COVID-19 situaciją. Mėnesio pabaigoje paskolų buvo suteikta už daugiau, nei 10 milijonų eurų. Netgi dviem milijonais daugiau nei praėjusį mėnesį.

EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas
EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas

Greta išduotų paskolų sumos lygiuojasi ir grąžintų paskolų suma. 2 mln. eurų buvo grąžinti iš pirmųjų Vokietijos projekto paskolų laiku (iki nustatyto termino). Taip pat, prie galutinės sumos ženkliai prisidėjo išieškota viena didžiausių nemokių paskolų EstateGuru istorijoje. Bendrosios apžvalgos statistika: grąžintos 64 paskolos, kurių vertė siekia 10,2 mln. eurų, o šių paskolų palūkanų vidurkis yra 11,3%. Nuo 2014m. EstateGuru investuotojai iš palūkanų jau yra uždirbę virš 17,8 milijonų eurų.

Nemokios paskolos

Anksčiau minėta nemoki Miiduranna Villa vystymo paskola, kuri buvo laikoma nemoki daugiau nei metus laiko – pilnai grąžinta, suma siekė 900 tūkst. Eurų. Visa tai buvo pasiekta bendradarbiaujant kelioms šalims. EstateGuru rizikos vertinimo komanda, paskolos gavėjas, kiti projekto kreditoriai ir pirkėjas sunkiai dirbo, kad paskola būtų pilnai grąžinta su visomis investuotojams priklausančiomis palūkanomis.

Taip pat buvo susigrąžintos ir dvi Estijoje nemokios paskolos (200 tūkst. eur). Dar prognozuojama rugsėjo mėnesį išieškoti mažiausiai 3 paskolas. Šį mėnesį, t.y. rugpjūtį, 7 paskolos buvo pripažintos nemokiomis, kurių bendra vertė yra 700 tūkst. eurų.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu
EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Apibendrinimas

Nuolat gerėjantys EstateGuru platformos rezultatai suteikia daug įkvepia daug pasitikėjimo investuotojams, kad blogiausia dėl pasaulinės COVID situacijos jau praeity, o nuolat augantys rezultatai atneš saldžių vaisių ir į investuotojų portfelius. Platforma taip pat žengė ir į Suomijos NT rinką, tad neabejojama, kad augti šiai vienai didžiausių investavimo į NT platformų dar tikrai yra kur.

EstateGuru bendra paskolų apžvalga
EstateGuru bendra paskolų apžvalga

Tuo tarpu mes primename, kad jeigu neturite EstateGuru paskyros, registruodamiesi per mus galite gauti puikių dovanų – papildomus 0,5% nuo investuotos sumos ištisus tris mėnesius. Šioje platformoje galite pradėti investuoti nuo 50 EUR ir vos kelių mygtukų paspaudimu galite tapti tarptautiniais NT projektų investuotojais. Junkitės prie nuolat augančių EstateGuru investuotojų gretų ir skinkite saldžius investavimo vaisius.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *