Viena didžiausių investavimo į NT platformų Europoje driokstelėjo su žinia, kad nuo spalio mėnesio pradės veiklą vykdyti ir Suomijoje. Tai itin pradžiugino visus investuotojus, kadangi įžengimas į Suomijos rinką visiems investuojantiems EstateGuru reiškia, kad nuo šiol bus įmanoma investuoti ir į Suomijoje esančius NT projektus.

Žengimas į Suomijos rinką

EstateGuru nuo veiklos pradžios 2013 metais savo paslaugas jau teikia aštuoniose skirtingose Europos rinkose ir greitai tapo viena patikimiausių investavimo į NT platformų Europoje. Apart Suomijos, EstateGuru investuotojams taip pat leidžia investuoti į Lietuvos, Latvijos, Estijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Portugalijos bei Ispanijos NT projektus. Atėjimas į Suomijos rinką ne tik reiškia sparčią platformos plėtrą Europoje, bet ir smarkiai išaugusias galimybes visiems investuotojams.

Nuo 2019 metų rugpjūčio mėnesio mes aktyviai bendraujame su Suomijos verslininkais ir esame įsitikinę, kad Suomijos rinka yra pasiruošusi priimti modernų operatorių, tokį kaip EstateGuru. Norime pateikti alternatyvaus finansavimo privalumus platesnei auditorijai ir pasiūlyti tikrą alternatyvą tradicinių paskolų rinkai, kuri dažnai yra suvokiama kaip griežta ir biurokratinė.

Matti Vansén, EstateGuru Suomijos padalinio vadovas

Ši žinia daugeliui investuotojų kelia didelį pasitenkinimą. Žengimas į Suomijos rinką investuotojams ne tik leis investuoti dar vienoje Europos Sąjungos šalyje, bet ir leis labiau skaidyti portfelį, tokiu būdu mažinant riziką, bei užsitikrinti geresnį investicijų pelningumą. Tai neabejotinai turėų sukurti terpę į platformą pritraukiant dar daugiau investuotojų.

Numatomas augimas

EstateGuru pagrindinė veikla yra mažų bei vidutinių įmonių aptarnavimas, kurios ieško investicijų savo projektams įkeičiant turimą nekilnojamą turtą. Platforma apjungia įvairius projektų vystytojus bei investuotojus ir veikia kaip tarpininkas, kuris užtikrina sklandų finansų judėjimą tarp skolininkų bei skolintojų, kuriuos domina investicijos į NT projektus su nekilnojamo turto įkeitimu.

Nuo įkūrimo pradžios EstateGuru platformoje jau yra suinvestuota projektų už daugiau nei 240 milijonus eurų, pritraukė daugiau kaip 58 tūkst. investuotojų iš 106 pasaulio šalių, o investuotojų grąža siekia apie 12% per metus. Vis tik, stebint nuolatinius augimo rezultatus, kyla pagrįsti lūkesčiai, kad artimiausiu metu augimas taps tik dar pastebimesnis.

EstateGuru tikslas – iki 2025 metų tapti didžiausia nekilnojamojo turto finansavimo platforma Europoje. Mes tai pasieksime investuodami į paslaugų kokybę ir skaidrumą. Mes tikime, kad alternatyvus finansavimas ir EstateGuru verslo modelis yra sukurti ateinančiai ekonominės sėkmės bangai.

Marek Pärtel, EstateGuru generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų.

Nors planai skamba ambicingai, tačiau tikrai atrodo įgyvendinami. Tai įrodo ir faktas, kad jau penkis mėnesius paeiliui nuo pasaulį sudrebinusios COVID-19 pandemijos platformoje matomas nuolatinis augimas išduodamų paskolų skaičiuje. Vis tik, ar planai bus įgyvendinti parodys laikas, tačiau kol kas visi argumentai stovi EstateGuru pusėje.

Pabaigai

Tuo tarpu mes norime priminti, kad EstateGuru platformoje užsiregistruoti yra labai paprasta, o investuoti į Europos Sąjungos NT projektus galite pradėti vos nuo 50 EUR. Taip pat, registruodamiesi EstateGuru platformoje per Smart Invest dar ir gausite dovanų – papildomus 0.5% nuo investuotos sumos ištisus tris mėnesius. Kada jei ne dabar tinkamiausias metas pradėti rūpintis savo finansine gerove, tuo labiau, kai ją kurti galite su solidžia platforma bei daugeliu bendraminčių iš viso pasaulio!

Kad gautumėte bonusą privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *