Kas Mes?

Mūsų puslapis : https://www.smartinvest.lt. – informacinio pobudžio puslapis, skirtas supažindinti lankytojus su tam tikromis investavimo galimybėmis bei padėti palyginti tam tikrus investicinius instrumentus.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome?

Komentarai

Kai lankytojai svetainėje paliekta komentarus, mes renkame duomenis, kuriuos lankytojai užpildo, norint įrašyti komentarą, taip pat IP adresą bei naršyklės tipą, kad galėtume identifikuoti ir apsisaugoti nuo brukalų.

Kontaktų formos

Kai lankytojas užpildo kontatkų formos duomenis, mes išsaugome elektroninio pašto adresą bei vardą klientų aptarnavimo bei naujienlaiškių tikslais.

Slapukai, angliškai „Cookies”

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinkalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Statistiniais tikslais yra išsaugoma anonimizuota statistika, renkama trečiųjų šalių (pavyzdžiui serverių tiekėjų).

Su kuo dalinamės Jūsų duomenimis?

Smart Invest nesidalina jūsų duomenimis su niekuo.

Kiek ilgai mes saugome Jūsų duomenis?

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis?

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Jūsų kontaktinė informacija

Jeigu norite, kad mes pašalintume jūsų kontaktinę informaciją, prašome susisiekti el. paštu info@smartinvest.lt

Kaip mes saugome Jūsų informaciją?

Jūsų informacija yra patikimai saugoma, pasitelkiant serverių šifravimo metodus.