Investavimas į paskolas su NT įkeitimu

Investavimas į NT investavimo pasaulyje yra laikomu vieną didžiausių garantų turinčių investicijų, siekiant išlaikyti bei padidinti savo turto vertę. Tačiau, perkant nekilnojamą turtą ne viskas taip paprasta. Dažnu atveju šis turtas yra ne likvidus, reikalaujantis nuolatinės priežiūros, o visa tai iš ties vargina. Laikas i į NT investuoti protingiau. Nepirkite turto, tiesiog skolinkite pinigus nekilnojamą turtą statančioms bendrovėms, kurie paskolas garantuoja įkeičiamu nekilnojamu turtu. Pasiimkite Jums priklausančias palūkanas, o visą likusį varginantį darbą nudirbti palikite kitiems.

Geriausios investavimo su NT įkeitimu platformos

TOP PASIRINKIMAS
5/5
Profitus
Profitus - tai didžiausia investavimo į NT platforma Lietuvoje. Vos per trejus metus platforma padėjo sufinansuoti projektų už daugiau nei 16 milijonų EUR, o investuotojams išmokėjo beveik 700 tūkst. EUR palūkanų.
Minimali investavimo suma

Nuo 100 EUR

Dovana

25 EUR pirmai investicijai su kodu SmartInvest2024

EstateGuru
EstateGuru - tai Estiško kapitalo didžiausia NT platforma visoje Europoje. Veikianti nuo 2014 metų, platforma jau padėjo suinvestuoti daugiau nei už 100 milijonų vertės NT projektų iš visos Europos.
Minimali investavimo suma

Nuo 50 EUR

Dovana

Pirmus tris mėnesius gaukite papildomus 0,5% nuo savo investuotos sumos

InRento
InRento yra pirmoji licencijuota sutelktinio finansavimo į nekilnojamąjį turtą nuomai platforma visoje Europoje. Platformoje ne tik gausite solidžią metinę grąžą, bet ir galėsite investuoti į šauniausius NT objektus iš viso pasaulio.
Minimali investavimo suma

Nuo 500 EUR

Dovana

Gaukite 20 EUR dovanų vos tik Jūsų pirmoji investicija bus patvirtinta

Nordstreet
Nordstreet sutelktinio investavimo platforma įkurta 2018 metais bei prižiūrima Lietuvos Banko, užsiima verslo paskolų bei NT projektų finansavimu, įkeičiant nekilnojamąjį turtą. Platforma jau spėjo sufinansuoti beveik 300 projektus bei investuotojams išmokėti beveik 1,5 milijonus eurų palūkanų
Minimali investavimo suma

Nuo 100 EUR

Dovana

Gaukite 15 EUR dovanų vos tik investuosite 100 EUR

Rontgen
Rontgen – jau 4 metus veikianti sutelktinio investavimo platforma su NT įkeitimu, kurios veiklą prižiūri Lietuvos Bankas. Per gyvavimo laikotarpį Rontgen jau spėjo sutelkti daugiau nei 12 tūkst. investuotojų, kuriems buvo išmokėta jau beveik 2 milijonų eurų palūkanų
Minimali investavimo suma

Nuo 100 EUR

Rizikuokime mažiau, gyvenkime ramiau

Kiekvieno investuotojo pagrindinis galvos skausmas yra rizika, bei klausimas kaip ją valdyti. Visuomet norisi rasti optimaliausią būdą, kuris leistų prisiimti mažiausią įmanomą riziką bei užtikrintu nuolatines pasyvias pajamas. Nesivaikant tuščių svajonių kaip pinigus dvigubinti greitai, be didesnės rizikos nuolatines pasyvias pajamas tikrai galite generuoti investuodami į NT. Nurodyti paskolų operatoriai kruopščiai atrenka paskolų paraiškas, o įmonių, į kurias investavote, įsipareigojimas Jums yra neužginčijamas. Neapkraukite savo galvos bereikalingu stresu, diversifikuokite portfelį dalį pasilikdami investavimui į NT ir gyvenkite ramiai, žinodami, kad gaunate optimaliausias pajamas, prisiėmę mažiausią įmanomą riziką. 

Mergina ilsisi žiūrėdama į saulėlydį

D.U.K

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie investavimą į NT

Investuoti gali visi pilnametystės amžiaus sulaukę asmenys (t.y. nuo 18 metų).

Visuomet įsitikinkite, kad registruojatės per mūsų pateiktą nuorodą. Taip pat, įsitikinkite, kad įvykdėte sąlygas, kurios būtinos bonusui gauti: autorizuotis, investuoti tam tikrą sumą pinigų ar pan. Būtinas sąlygas bonusui gauti visuomet rasite prie mūsų pateiktos nuorodos.

Jei uždirbsite iki 500 EUR per metus, remiantis GPM įstatymu Jums bus pritaikytos mokestinės lengvatos ir nereikės mokėti jokių mokesčių. Jei uždirbsite daugiau, mokesčius reikės mokėti tik nuo perviršio (pavyzdys: jeigu uždirbate 1000 EUR per metus, gyventojų pajamų mokestį Jums reikės mokėti tik nuo 500 EUR).

Mūsų pateiktose platformose investuoti galite visiškai nemokamai. Nė viena platforma neapmokestina investicijų, tad visas Jūsų uždarbis priklausys tik Jums.

Jei skolininkas nebemoka paskolos Jūsų investuotoje platformoje, tai tikrai nereiškia, kad praradote savo investuotus pinigus. Galimai tai tik trumpalaikis nemokumas ir greitu metu skolininkas vėl pradės mokėti pinigus. Jeigu nemokumas tęsiasi ilgiau, kiekviena paskolų platforma pati be jokių papildomų mokesčių organizuoja skolų išieškojimą teisminiu keliu. Nors pinigų bei palūkanų išieškojimas tokiu kelių gali tęstis ilgiau nei planuota, tačiau yra didelė tikimybė, kad Jūs atgausite savo investicijas. Visose platformose paskolos yra garantuojamos nekilnojamu turtu, tad blogiausiu atveju bus konfiskuotas turtas, kurį pardavus pinigai bus išdalinti investuotojams. 

Ne, už paskolų išieškojimą nemokumo atveju Jums papildomai nereikės mokėti nė cento. Visos mūsų pateiktos platformos pačios savomis lėšomis rūpinasi skolų išieškojimu, o sėkmės atveju Jums atiteks pilna kredito dalis, planuotos palūkanos bei palūkanos dėl vėlavimo.

Skolindami pinigus nekilnojamą turtą statančioms bendrovėms visuomet prisiimate tam tikrą riziką, kad galite prarasti visą ar dalį investuotos sumos. Todėl, prieš investuodami visuomet pasverkite savo bei savo šeimos finansines galimybes. Investuokite tokią sumą, kuri, praradimo atveju, ženkliai nepablogintų Jūsų bei šeimos finansinės padėties.

Investavimas į NT - mažiausia rizika bei optimaliausia grąža

Investavimas į NT – tai viena seniausių investavimo strategijų pasaulyje. Vienintelis skirtumas tas, kad mes siūlome Jums protingesnę, mažiau vargo turinčią investavimo į NT taktiką: vietoj NT pirkimo, skolinti pinigus nekilnojamą turtą statančioms bendrovėms. Atsikratote rūpesčių dėl turto nelikvidumo bei nuolatinės priežiūros būtinumo, o patys pasiimate Jums priklausančias palūkanas. Geriausia tai, kad ši investavimo strategija turi labai mažą riziką, o pajamas planuoti yra itin paprasta. Tad, jei ieškote konservatyvių investavimo galimybių ilgalaikiam periodui su lengvai nuspėjamomis pajamomis, šis investavimo būdas yra kaip tik tai, ko ieškote!