EstateGuru investavimas

EstateGuru
TOP Pasirinkimas
5/5

Apie EstateGuru

EstateGuru – 2014 metais Estijoje įkurtą bendrovė, skirta sutelktiniam finansavimui į nekilnojamą turtą visoje Europoje. Vos per šešerius metus platforma suvienijo daugiau nei 50 tūkst. investuotojų iš įvairių pasaulio šalių bei suteikė galimybę suinvestuoti daugiau nei 200 mln. Eurų už vidutinę 12% metinę palūkanų normą. Šauniausia tai, kad per visus šešerius gyvavimo metus EstateGuru platforma dar neturėjo nė vieno nemokaus paskolos gavėjo ir nė vienas investuotojas iki šiol nėra praradęs nė cento.

Minimali investavimo suma

Minimali investavimo suma yra 50 EUR

Uždarbis

Metinės palūkanų normos svyruoja nuo 10% iki 14%

Terminai

Paskolų terminai svyruoja nuo 9 mėnesių iki 18 mėnesių

Privalumai ir trūkumai

Trūkumai

Lėtas sąskaitos papildymas

Sąskaitos papildymas gali užtrukti iki 3 darbo dienų. Tad, jei pamatėte projektą, kuris patraukė jūsų dėmesį, visuomet geriau sąskaitoje pasilaikyti atliekamų lėšų investavimui.

Privalumai

Automatinis investavimas

Platformoje veikia automatinis investavimas. Jei nenorite skirti daug savo brangaus laiko, papraščiausiai nusistatykite kriterijus ir pati platforma investuos automatiškai už Jus.

Gyvas klientų aptarnavimas

EstateGuru platformoje veikia gyvas klientų aptarnavimas. Tad, kilus bet kokiam klausimui, Jums bus atsakyta iš karto. Tai itin pagerina platformos įvaizdį bei suteikia papildomo pasitikėjimo.

Antrinė rinka

Platformoje veikia antrinė rinka. Tad, jei norite greitai ir patogiai išsigryninti savo investuotus pinigus, paprasčiausiai parduokite savo paskolas ir galėsite laisvai disponuoti savo lėšomis.

Paskolos su NT įkeitimu

Visos paskolos yra garantuojamos su NT įkeitimu. Tai itin smarkiai sumažina riziką, kad nemokumo atveju prarasite savo investiciją. Paskolai esant nemokiai, NT bus parduotas, o visi gauti pinigai bus išdalinti investuotojams.

Europinis investavimas

Platformoje lengvai galite investuoti į įvairius NT projektus iš visos Europos. Tad, nesvarbu kur bebūtumėte, vos vieno mygtuko paspaudimu galite tapti tarptautiniu investuotoju.

Lengva analizuoti investicijas

EstateGuru platformoje galite rasti itin daug informacijos bei rodiklių apie Jūsų turimas investicijas. Jeigu mėgstate analizuoti savo investuojamų pinigų grąžą, šioje platformoje tai atlikti galėsite itin paprastai.

Platformos mokesčiai

Pinigų įnešimas

Nemokamas

Investavimas

Nemokamas

Antrinė rinka

2% nuo pardavimo kainos

Pinigų išėmimas

1 EUR

Skolų išieškojimas

Nemokamas

Mūsų įvertinimas
0%

EstateGuru naujienos

Kodėl verta investuoti į EstateGuru?

EstateGuru – viena didžiausių investavimo į NT platforma, vienijanti ne tik investuotojus iš skirtingų pasaulio šalių, bet ir NT projektų vystytojus iš visos Europos. Kruopščiai atrenkamos paskolos sumažina nemokumo riziką iki minimumo, o vidutinės 12% metinių palūkanų normos leis pajusti apčiuopiamą grąžą. Vos per šešerius metus pelniusi 50 tūkst. vartotojų pasitikėjimą, platforma įrodė, kad ne tik geba pritraukti investicijų įvairiems NT projektams, bet ir leidžia investuotojams skinti saldžius investicijų vaisius.

Kad gautumėte bonusą, privalote šioje platformoje atlikti pilną paskyros autorizaciją