Ne tik uždirbsite, bet ir sutaupysite

Investavimas į paskolas – tai vienas saugiausių investavimo būdų, kuris palaipsniui leis jums pajusti nuolat augančias pasyvias pajamas. Geriausia tai, kad visam uždarbiui tarpusavio skolinimosi platformose iki 500 EUR per metus yra taikomos mokestinės lengvatos, kurių dėka galėsite nemokėti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) bei Sodros įmokų. Tokiu būdų ne tik uždirbsite, bet ir sutaupysite galėdami nemokėti jokių mokesčių nuo uždirbtų palūkanų. Įdarbinkite pinigus jau dabar ir tvirtais žingsniais judėkite finansinės nepriklausomybės link.

Geriausios paskolų platformos

TOP pasirinkimas
5/5
Paskolų klubas
Paskolų klubas - tai didžiausia bei populariausia tarpusavio skolinimo platforma Lietuvoje. Platforma išsiskiria tuo, kad pinigus į sąskaita galite pervesti akimirksniu, o veikiantys įvairūs investiciniai saugikliai leis jaustis ramiems, kad Jūsų sunkiai uždirbti pinigai yra patikimose rankose.
Minimali investavimo suma

Nuo 20 EUR

Dovana

Autorizavę savo paskyrą gausite 10 EUR dovanų pirmai investicijai

Savy
Savy - tai viena pirmųjų investavimo platformų Lietuvoje. Platforma įkurta tikrų profesionalų, kurie veiklą vydo ne tik Lietuvoje, tačiau ir visoje Europoje. Būtent ilgametė patirtis ir yra didžiausia šios platformos ypatybė, kuri užtikrina, kad investuotojai gautų didžiausios grąžos ir mažiausios rizikos santykį.
Minimali investavimo suma

Nuo 5 EUR

Finbee
Finbee - tai viena iš trijų didžiausių tarpusavio skolinimosi platformų Lietuvoje. Nors lyginant su kitomis platformomis, Finbee neturi kai kurių saugiklių, tačiau būtent šioje platformoje metinių palūkanų normos yra pačios didžiausios.
Minimali investavimo suma

Nuo 5 EUR

Kartu su mumis investuoti apsimoka dar labiau

Senas kaip gyvenimas posakis byloja: „Nedėk visų kiaušinių į vieną krepšį”, o kiekvienas net ir pradedantis investuotojas žino, kad portfelio diversifikavimas yra sėkmingo investavimo pamatas. Mes pasirūpinome, kad galėtumėte palyginti ne tik skirtingus finansinius instrumentus, tačiau ir skirtingas paskolų platformas. Diversifikuokite savo portfelį registruodamiesi į skirtingas paskolų platformas ir papildomai atsiimkite jums priklausančias dovanas. Finansinę nepriklausomybę galime pasiekti kiekvienas, bet kur kas smagiau jos siekti kartu su paskatomis.

Žmogus iššokęs į orą

D.U.K

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie investavimą į paskolas

Investuoti gali visi pilnametystės amžiaus sulaukę asmenys (t.y. nuo 18 metų).

Visuomet įsitikinkite, kad registruojatės per mūsų pateiktą nuorodą. Taip pat, įsitikinkite, kad įvykdėte sąlygas, kurios būtinos bonusui gauti: autorizuotis, investuoti tam tikrą sumą pinigų ar pan. Būtinas sąlygas bonusui gauti visuomet rasite prie mūsų pateiktos nuorodos.

Jei uždirbsite iki 500 EUR per metus, remiantis GPM įstatymu Jums bus pritaikytos mokestinės lengvatos ir nereikės mokėti jokių mokesčių. Jei uždirbsite daugiau, mokesčius reikės mokėti tik nuo perviršio (pavyzdys: jeigu uždirbate 1000 EUR per metus, gyventojų pajamų mokestį Jums reikės mokėti tik nuo 500 EUR).

Visose tarpusavio skolinimosi platformose investuoti galite visiškai nemokamai. Nė viena iš mūsų pateiktų platformų neapmokestina investuotojų, tad visas Jūsų uždarbis priklausys tik Jums.

Jei skolininkas nebemoka paskolos Jūsų investuotoje platformoje, tai tikrai nereiškia, kad praradote savo investuotus pinigus. Galimai tai tik trumpalaikis nemokumas ir greitu metu skolininkas vėl pradės mokėti pinigus. Jeigu nemokumas tęsiasi ilgiau, kiekviena paskolų platforma pati be jokių papildomų mokesčių organizuoja skolų išieškojimą teisminiu keliu. Nors pinigų bei palūkanų išieškojimas tokiu keliu gali tęstis ilgiau nei planuota, tačiau yra didelė tikimybė, kad Jūs atgausite savo investicijas. Gera žinia ta, kad už vėluojančias įmokas papildomai gausite ir vėlavimo palūkanas. Visos platformos detaliai praneša investuotojams apie išieškojimo eigą, tačiau reikalui esant prisiminkite, kad Jūs visuomet turite teisę apie dominančios paskolos išieškojimo eigą pasiteirauti paskolų operatoriaus.

Ne, už paskolų išieškojimą nemokumo atveju Jums papildomai nereikės mokėti nė cento. Visos mūsų pateiktos tarpusavio skolinimosi platformos pačios savomis lėšomis rūpinasi skolų išieškojimu, o sėkmės atveju Jums atiteks pilna kredito dalis, planuotos palūkanos bei palūkanos dėl vėlavimo.

Investuodami į paskolas visuomet prisiimate tam tikrą riziką, kad galite prarasti visą ar dalį investuotos sumos. Todėl, prieš investuodami visuomet pasverkite savo bei savo šeimos galimybes. Investuokite tokią sumą, kuri, praradimo atveju, ženkliai nepablogintų Jūsų bei šeimos finansinės padėties.

Investavimas į paskolas - maža rizika ir apčiuopiama grąža

Kuo anksčiau pradėsite rūpintis savo finansine nepriklausomybę, tuo greičiau galėsite ją pasiekti. Investavimas į paskolas tarpusavio skolinimosi platformoje yra vienas saugiausių investavimo būdų visame finansų pasaulyje, puikiai tinkantis pradedantiesiems investuotojams, o papildomi paskolų operatorių garantai, kaip užtikrinimo fondas ar Buyback dar labiau sumažina riziką. Visos paskolų platformos yra reguliojamos valstybinių finansinių institucijų, tad investavimas į paskolas ne tik patikima, mažą rizikos laipsnį turinti investicija, tačiau ir galinti suteikti solidžią bei apčiuopiamą grąžą.