Praėjo paskutinis metų mėnuo – Gruodis, tad kviečiame pažvelgti kokių rezultatų pavyko Profitus platformai pasiekti per paskutinį 2022 metų mėnesį. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio platformos apžvalgos, norime priminti, jog paskaityti ją galite paspaudę šią nuorodą. O dabar nieko nelaukdami nerkimės į Gruodžio mėnesio rezultatus.

Gruodžio mėnesio rezultatai

Gruodžio mėnuo ir jo šventės nepablogino platformos rezultatų. Investuotojai išlaikė savo aktyvumą ir parodė gana gerus rezultatus. Jiems pavyko sėkmingai sufinansuoti 37 projektus, kurių bendra vertė siekia 4 241 900 Eur sumą. Per šį mėnesį platforma savo investuotojams išmokėjo 229 140 Eur palūkanų sumą. Tai tikrai gana geri rezultatai kaip didžiųjų metų švenčių mėnesiui.

Bendri rezultatai

Nuo pat platformos starto čia sėkmingai finansuoti 712 projektai, kurių bendra vertė siekia net 89 678 942 Eur sumą. Na, o platformos investuotojai per visą šį laikotarpį sėkmingai uždirbo 4 472 392 Eur palūkanų. Be viso to, Profitus bendruomenę jau sudaro beveik 28 tūkst. investuotojų!

Pabaigai

Kaip matome, net ir prasidėjus šventiniam laikotarpiui, Profitus platforma ir jos investuotojai toliau džiugina savo stabiliais rezultatais. Tikime, jog ir naujaisiais metais šie rezultatai išliks tokie pat ar net taps dar geresni. Na, o jeigu ir jūs norite pradėti investuoti į nekilnojamąjį turtą, turime Jums puikų pasiūlymą. Užsiregistruokite per žemiau pateiktą nuorodą ir su lig pirma investicija gausite net 25 Eur dovanų!

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *