Praėjo dar vienas mėnuo, tad, kaip įprasta, pateikiame savo skaitytojams mėnesines investavimo platformos Savy apžvalgas. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, tai padaryti galite paspaudę šią nuorodą. Na, o dabar nieko nelaukdami pažvelkime, kaip sekėsi Savy platformai Gruodžio mėnesį užbaigiant 2022 metus.

Gruodžio mėnesio rezultatai

Priminė rinka. Beveik tradicija tampanti Savy platformos apžvalga, kurioje net kelios geros naujienos. Gruodžio mėnesį platformos pirminėje rinkoje išduotų paskolų suma siekia 1,79 mln. Eur. ir tai yra 17 procentų daugiau, nei Lapkričio mėnesį. Kita gera naujiena investuotojams – jau trečią mėnesį iš eilės vidutinė palūkanų norma laikosi virš 20 procentų ir pasiekė 20,4 procento. Taip pat, Gruodį pasiektas geriausias 2022 metų išieškojimo rodiklių rezultatas – išieškota ir investuotojams grąžinta 133 200 Eur. suma. Dar verta paminėti, jog šį mėnesį daugiau nei 90 d. vėluojančių paskolų dalis sumažėjo iki 4,8 %.

Antrinė rinka. Gruodžio mėnesį platformos antrinėje rinkoje buvo atlikta sandorių už labai panašią sumą kaip ir Lapkritį – 103 316 Eur. Paskolos parduotos su premija sudarė 45 220 Eur. sumą.

Skolų išieškojimo rezultatai. Kaip minėjome pirminės rinkos apžvalgoje, Gruodžio mėnesį daugiau nei 90 d. vėluojančių paskolų dalis nukrito iki 4,8 proc. O Savy platformos investuotojams per šį mėnesį buvo išieškota ir grąžinta 133 200 Eur. suma.

Pabaigai

Drąsiai galime teigti, jog Savy platforma 2022 metus užbaigė demonstruodama solidžius rezultatus. 20 procentų ribą viršijanti vidutinė palūkanu norma turėtų sudominti ir pritraukti dar daugiau naujų investuotojų. Tikime, jog 2023 metais šį platforma ir toliau demonstruos stabiliai augančius rezultatus. Na, o jei Jūs dar neinvestuojate Savy platformoje, kviečiame jungtis prie šios šaunios platformos ir 2023 metais pradėti kurti savo pasyvių pajamų šaltinį!


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *