Pasibaigė 2022 metai,  kurie buvo kupini iššūkių ir gerų akimirkų. Tačiau, visuomet smagu pasibaigus metams akimirkai sustoti ir pažvelgti atgal, ko mes per metus pasiekėme ir išmokome. Ta proga kviečiame savo skaitytojus kartu apžvelgti Profitus investavimo platformos 2022 metų rezultatus ir pasiekimus.

2022 metų rezultatai

Viso Profitus platformoje per šiuos metus investuotojams pavyko sėkmingai finansuoti 373 projektus. O tai sudaro įspūdingą 43,5 mln. Eur. vertės sumą. Platformoje per visus šiuos metus daugiausia buvo finansuojami B ir C rizikos reitingų projektai. Net 113 skirtingų nekilnojamojo turto vystytojų buvo sėkmingai finansuoti per šiuos metus. Taip pat, verta paminėti, kad investuotojai per 2022 metus vidutiniškai investavo po 684 eurus į kiekvieną projektą. Lyginant su praėjusiais 2021 metais, per šiuos metus vidutinis LTV rodiklis sumažėjo 3 procentus. Ir pabaigai, turbūt, vienas svarbiausių skaičių – net 34 mln. eurų investicijų buvo sėkmingai grąžintos investuotojams, kurie investuotjams uždirbo net 2 mln. Eur. palūkanų.

Profitus 2022 metų rezultatai
Profitus 2022 metų rezultatai

2022 metų rekordai

Per šiuos metus Profitus platformai pavyko pasiekti net 2 nemažus rekordus. Pirmasis, tai net 30 procentų paaugusi investuotojų bendruomenė lyginant su praėjusiais 2021 metais. Ir antrasis rekordas – buvo pasiektas per mėnesį sufinansuotos sumos rekordas. Investuotojams per mėnesį pavyko viršyti net 5 milijonų eurų sumą.

Pabaigai

Štai prabėgo dar vieni puikūs metai Profitus platformai. Kaip matome, sėkmingai auganti investuotojų bendruomenė gerina ir bendrus platformos rezultatus. Matant tokius puikius metinius rezultatus kiekvienam, dar neinvestuojančiam šioje platformoje, turėtų kilti noras pradėti tai daryti kuo greičiau. Tad, jei ir Jūs norite pradėti investuoti į nekilnojamąjį turtą, turime Jums nuostabų pasiūlymą. Užsiregistruokite per mūsų pateiktą nuorodą bei ne tik pradėkite investuoti į šauniausius Lietuviškus NT projektus vos nuo 100 Eur. bet ir su pirma investicija gaukite net 25 Eur. dovanų!

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *