Didelio populiarumo sulaukusios sutelktinio finansavimo bendrovės pastaruoju metu fiksuoja itin puikius finansinius rezultatus. Kaip jau įprasta, kiekvieno mėnesio pradžioje, dalinamės finansinėmis „Paskolų klubo“ naujienomis. Apie rekordinio spalio mėnesio rezultatus galite pasiskaityti ČIA. O dabar apžvelgsime, kaip vienai didžiausių paskolų platformai Lietuvoje sekėsi priešpaskutinį šių metų mėnesį.

Išmokėtų palūkanų suma jau perlipo 10 mln. EUR ribą

Lapkričio mėnesį džiugios naujienos pasiekė „NEO Finance“ investuotojus. Bene didžiausia sutelktinio finansavimo platforma Lietuvoje ir toliau sėkmingai didina savo paskolų portfelį. Tačiau vienas svarbiausių pasiekimų – bendra išmokėtų palūkanų suma jau viršijo 10 mln. EUR ribą.

Paskolų klubo atstovai taip pat primena, kad investuotojai, turintys didesnius nei 15 tūkst. EUR portfelius bei pasiekę sidabrinį VIP lygmenį automatiškai patampa VIP Klubo nariu. Tokie nariai gali naudotis papildomomis naudomis, kaip VIP renginiai, mokymai, asmeninės konsultacijos.

Apie lapkričio mėnesio rezultatus trumpai

Investavimo apimtys. Stabiliai didėjęs investavimo apimčių augimas, rodos, kiek aprimo. Per praėjusį šių metų mėnesį investuotojai suinvestavo kiek daugiau nei 1.83 mln EUR. Žinoma, nors šis rezultatas išties puikus, tačiau yra mažesnis, lyginant su rekordiniu spalio mėnesiu (daugiau nei 2 mln. EUR). Be kita ko, tai visgi yra antras geriausias mėnuo per visą „NEO Finance“ istoriją.

Lapkričio mėnesį investuotojams buvo išdalinta daugiau nei 360 tūkst. EUR palūkanų, 7 tūkst. iš jų – dėka antstolių. Bendras investicinės grąžos rodiklis (ROI) lapkričio mėnesį siekė 12.75 proc.

Antrinė rinka. Lapkritį antrinėje paskolų rinkoje pasijautė nemenkas suaktyvėjimas. To pasėkoje – užfiksuota didžiausia apyvarta nuo pat kovo mėnesio. Antrinėje rinkoje apyvarta siekė kiek daugiau nei 190 tūkst. EUR. Verta pastebėti, kad antrinė rinka suteikia puikias galimybes investuotojams, turintiems rizikos toleranciją viršijančias paskolas, jas sėkmingai realizuoti. Daugelis investuotojų taip pat susivokia, kad paskolų vėlavimas nėra pats svarbiausias aspektas, o reguliarios mėnesinės įmokos padeda sprendžiant ar visgi verta parduoti turimą paskolą.

Papildomos investicijos kiekvienam

Galvojantiems apie papildomų pajamų generavimą iš turimų investicijų – „Paskolų klubas“ yra puikus būdas tam pradėti. Kaip žinia, šiuo metu Lietuvoje P2P paskolų rinka stabiliai auga. Taip pat reikia nepamiršti, kad būtent ši platforma siūlo itin palankias sąlygas naujiems investuotojams – pradėti investuoti galite ir smulkiomis sumomis, vos nuo 10 EUR.

Jeigu visgi mąstote apie investavimą, bet vis dar neturi paskyros „Paskolų klube“, ją atsidaryti galite per Smart Invest. Dėka unikalaus pasiūlymo, tą padarę gausite 10 EUR dovaną, kuri aktyvuosis vos tik patvirtinsite užregistruotą paskyrą.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *