Greitai populiarėjančios tarpusavio platformos Lietuvoje rodo išties stulbinamus rezultatus. Kaip ir kiekvieno mėnesio pradžioje, rūpinamės, kad nepraleistumėte pačių aktualių praėjusio mėnesio naujienų. Su rugsėjo mėnesio apžvalga susipažinti galite paspaudę ČIA. Tuo tarpu dabar apžvelgsime, kaip sekėsi vienai iš didžiausių lietuviškų paskolų platformų Paskolų Klubui spalio mėnesį.

Spalį – rekordinis išdavimų kiekis

Spalio mėnesį buvo užfiksuotas rekordinis paskolų išdavimo kiekis. „NEO Finance“ pavyko įvykdyti numatytus tikslus, o bendra išduotų paskolų suma perlipo 2 mln. EUR žymą. Šiuo atveju, galima pasidžiaugti, kad matomas tendencingas paskolų portfelio augimas pasitvirtino – jau rugpjūčio mėnesį platformai pavyko išdalinti daugiau nei 1.79 mln. EUR, tad tai buvo tik laiko klausimas, kuomet „NEO Finance“ pasieks išsikeltus tikslus.

ESAME DĖKINGI UŽ JŪSŲ PASITIKĖJIMĄ! 🎊🎉💯

Paskolų klubu pasitiki ir jau sėkmingai pasiskolino daugiau nei 12 tūkst….

Posted by Paskolų klubas on 2020 m. spalio 31 d., šeštadienis

Investavimo apimtys

Spalio mėnesį Paskolų Klubo investuotojai buvo itin aktyvūs – bendrai suinvestavo per 2 mln. EUR. Galima pasidžiaugti, kad taip pat išaugo aktyvių investuotojų skaičius, kuris spalio mėnesį perkopė 12 tūkstančių ribą. Šiuo metu bendra finansuotų paskolų suma siekia daugiau nei 60 mln. EUR.

Antrinė rinka

Spalio mėnesį antrinėje rinkoje buvo fiksuojama kiek žemesnė apyvarta nei rugsėjo mėnesį. Pagrindinė priežastis buvo ta, kad per spalį buvo pasiūlyta rekordinė suma pirminėje paskolų biržoje, dėl ko investuotojams nevertėjo žvalgytis papildomų investavimo galimybių antrinėje rinkoje.

Sumažėjusios palūkanos

Verta pastebėti, kad padidėjusi konkurencija tarp privačių investuotojų sumažino vidutines palūkanas 1.12 procento, lyginant su rugsėjo mėnesio rezultatais. Vidutinė investuotojų grąža spalio mėnesį siekė apie 13 procentų.

Papildomos saugumo priemonės

Kaip skelbia „NEO Finance“, siekiant užtikrinti didesnį duomenų saugumą, šiuo metu yra išjungta galimybė prisijungti prie turimos „NEO Finance“ sąskaitos socialinių tinklų pagalba. Nuo šiol tai galite padaryti naudodamiesi iš anksto nustatytu slaptažodžiu, mobiliuoju parašu arba Smart-ID programėle. Tai leis jaustis dar užtikrinčiau, kad Jūsų platforma yra pilnai apsaugota nuo įvairių neteisėtų veiksmų.

Ieškantiems papildomų investicijų

Jau kuris laikas Paskolų Klubo rodomi finansiniai rezultatai stebina mus vienus. Ši platforma siekdama išlaikyti turimas pozicijas Lietuvos paskolų rinkoje siūlo itin palankias sąlygas tiek norintiems pasiskolinti, tiek ir norintiems papildomai investuoti. Jeigu ieškote papildomų galimybių investuoti bei vis dar neturite paskyros Paskolų Klube, galite tai padaryti per Smart Invest. Už registraciją Jūs gausite 10 EUR dovaną, kuri aktyvuosis vos tik patvirtinsite savo paskyrą. Gera žinia ta, kad Paskolų Klubas suteikia neeilinę galimybę investuoti net ir smulkiomis sumomis – vos nuo 10 EUR. Tapę šios platformos dalimi ne tik išsamiau susipažinsite su investavimu, bet ir galėsite mėgautis solidžia investicine grąža.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *