Paskolų Klubas investavimas

Paskolų klubas
TOP Pasirinkimas
5/5

Apie Paskolų Klubą

Paskolų Klubas – tai pati didžiausia tarpusavio skolinimosi platforma Lietuvoje, vienijanti daugiau nei 11000 aktyvių investuotojų bei 8000 aktyvių paskolų gavėjų. Vien per 2019 metus platformoje buvo sufinansuota paskolų daugiau nei už 18 milijonų eurų. Platforma yra reguliuojama Lietuvos Banko bei pasižymi itin aukšta aptarnavimo kokybe. Geriausia tai, kad platformoje gausu saugiklių, kurie padės jums iki minimumo sumažinti bet kokią investavimo riziką.

Minimali investavimo suma

Minimali investavimo suma yra 20 EUR

Uždarbis

Metinės palūkanų normos svyruoja nuo 6% iki 24%

Terminai

Paskolų terminai svyruoja nuo 1 mėnesio iki 120 mėnesių

Privalumai ir trūkumai

Trūkumai

Nėra verslo paskolų

Kitaip nei daugumoje kitų platformų, Paskolų Klube negalima investuoti į verslo paskolas. Šioje platformoje galima investuoti tik į fizinių asmenų paskolas.

Privalumai

Automatinis investavimas

Platformoje veikia automatinis investavimas. Tad, jei nenorite skirti daug savo brangaus laiko, papraščiausiai nusistatykite kriterijus ir pati platforma investuos automatiškai už Jus.

Gyvas klientų aptarnavimas

Paskolų Klube veikia gyvas klientų aptarnavimas. Tad, kilus bet kokiam klausimui, Jums bus atsakyta iš karto. Tai itin pageriną platformos įvaizdį bei suteikia papildomo pasitikėjimo.

Lengva analizuoti investicijas

Platformoje pateikiama daug analitinų duomenų, o daugumą jų įmanoma išsitraukti Excel pavidalu. Tai ypač paranku tiems, kurie nori atidžiau stebėti bei analizuoti savo investicijas.

Greitas sąskaitos papildymas

Dėl platformoje veikiančio NEO pay, sąskaitą galima papildyti itin greitai. Nesvarbu kuriuo metu atliksite pavedimą į savo Paskolų Klubo sąskaitą, pinigai atkeliaus vos per kelioliką minučių.

Buyback

Jeigu investavote į nemokią paskolą ir nebetikite, kad paskolą atgausite, galite pasinaudoti Buyback garantija, kuri leis atgauti Jums dalį investuotos sumos.

Antrinė rinka

Paskolų Klube veikia antrinė rinka. Tai itin pagerina investicijų likvidumą. Jei nuspręstumėte, kad norite išsigryninti visas paskolas, paprasčiausiai parduokite jas antrinėje rinkoje ir galėsite laisvai disponuoti savo pinigais.

Galimybė atidaryti sąskaitą vaiko vardu

Ši unikali platformos ypatybė itin aktuali visiems tėveliams. Paskolų Klubas susteikia galimybę atidaryti sąskaitą vaiko vardu ir investuojant pinigus taupyti vaiko ateičiai, kad atėjus metui būtų galimybė susimokėti už mokslus ar panaudoti pinigus pradiniam įnašui už būstą.

A+ paskolos be jokios rizikos

Paskolų Klubas siūlo neeilinę galimybę investuoti į A+ reitingo paskolas be jokios rizikos. Jei šio tipo paskola taps nemoki, Paskolų Klubas pats be jokių papildomų mokesčių Jums grąžins visą investuotą sumą ir nuostolius pasiims sau.

Mokesčiai

Pinigų įnešimas

Nemokamas

Investavimas

Nemokamas

Antrinė rinka

1% nuo pardavimo kainos

Pinigų išėmimas

0.29 EUR

Skolų išieškojimas

Nemokamas

Mūsų įvertinimas
0%

Paskolų Klubo naujienos

Paskolų Klubo 2022 m. Spalio mėnesio apžvalga

Kaip ir kiekvieną mėnesį, pateikiame savo skaitytojams mėnesines investavimo platformos Paskolų klubas apžvalgas. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, ją...

Kodėl verta investuoti į Paskolų klubą?

Paskolų klubas, veikiantis nuo 2015 metų, jau padėjo investuotojams investuoti daugiau nei 50 milijonus eurų į paskolas, o visų investicijų vidutinė metinė palūkanų norma siekia net 17%. Platformoje gebėsite savo investicijas valdyti itin paprastai bei patogiai, o gyvas klientų aptarnavimas akimirksniu jums atsakys į bet kokius iškilusius klausimus. Įdomiausia tai, kad Paskolų Klubas turi savo dirbtiniu intelektu paremtą kreditingumo vertinimo sistemą, tad visos paskolos yra atrenkamos itin kruopščiai.

Kad gautumėte bonusą, privalote šioje platformoje atlikti pilną paskyros autorizaciją