Praėjo dar vienas šių metų mėnuo, tad savo skaitytojams pateikiame mėnesines investavimo platformos Paskolų klubas apžvalgas. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, ją galite rasti paspaudę šią nuorodą. O dabar pažvelkime kaip sekėsi Paskolų klubui Balandį.

Balandžio mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Kaip ir praėjęs Kovas, taip ir Balandis buvo ypatingai geras Paskolų klubui ir jo investuotojams. Antrą kartą iš eilės pagerintas visų laikų platformos rekordas – Balandį platformoje buvo sufinansuota paskolų net už 3,43 mln. €. Lieka tikėtis, jog platformai ir toliau pavyks gerinti rekordus.

Antrinė rinka. Nepaisant įspūdingų rezultatų pirminėje rinkoje, Balandį platformos antrinė rinka sulėtėjo dar labiau nei Kovą. Per šį mėnesį atrinėje rinkoje sudaryta sandorių vos už 171,2 tūkst. €.

Viršyta 100 mln. € riba

Paskolų Klubas suteikė paskolų už 100 mln. EUR
Paskolų Klubas suteikė paskolų už 100 mln. EUR

Platforma su džiaugsmu praneša, jog Balandį pavyko pasiekti 100 mln. eurų suteiktų paskolų sumą per visą platformos gyvavimo laikotarpį. Tokių rezultatų platformai nebūtų pavykę pasiekti be investuotojų, kurių platformoje yra beveik 14 000. Taip pat, Paskolų Klubas dėkoja ir savo klientams, jog šie pasitiki platforma ir naudojasi jos suteikiamomis paslaugomis.

Pirmojo metų ketvirčio rezultatai

Paskolų Klubas Balandžio pabaigoje pristatė savo pirmojo ketvirčio pardavimų ir tarpinę finansinę ataskaitą. Detaliau su šia ataskaita galite susipažinti paspaudę šią nuorodą. Trumpai apžvelgiant šią ataskaitą galime teigti, jog Paskolų klubas per šį ketvirtį suteikė paskolų už 7,075 mln. EUR. O tai yra net 23 procentais daugiau nei pernai per pirmąjį ketvirtį ir 3 procentais daugiau nei per praėjusių metų paskutinįjį ketvirtį.

Pabaigai

Kaip matome, platformai antrą kartą iš eilės pavyksta pagerinti finansavimo rekordą, tad drąsiai galime teigti jog pirminė rinka tampa vis aktyvesnė, o tai padės pasiekti dar ne vieną rekordą ateityje. Tai turėtų ypač džiuginti visus investuotojus, kadangi daugiau galimybių skolinti reiškia daugiau galimybių uždirbti. Dar neinvestuojate Paskolų klube? Kviečiame užsiregistruoti per mūsų pateiktą nuorodą žemiau  ir pasinaudoti specialiu mūsų pasiūlymu, kurio dėka gausite 10 eurų pirmajai savo investicijai vos tik autorizuosite paskyrą!

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.