Kaip ir kiekvieną mėnesį, pateikiame savo skaitytojams mėnesines investavimo platformos Paskolų Klubo apžvalgas. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, ją galite rasti paspaudę šią nuorodą. O dabar pažvelkime kaip sekėsi Paskolų Klubui Kovo mėnesį.

Kovo mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Paskolų klubo pirminėje rinkoje Kovo mėnuo buvo ypatingai geras. Platformos investuotojai pagerino visų laikų platformos rekordą. Per Kovo mėnesį platformoje pavyko sufinansuoti paskolų net už 2,97 mln. Eur. Tai tikrai gana įspūdinga suma.

Antrinė rinka. Antrinė rinka Kovo mėnesį šiek tiek sulėtėjo ir jos apyvarta krito 11 proc. Kovo mėnesį šioje rinkoje buvo sudaryta sandorių už daugiau kaip 177,9 tūkst. Eur.

2021 m. Metinė finansinė ataskaita

Paskolų Klubo platformoje jau galite rasti audituotą 2021 metų finansinę ataskaitą. Trumpai apžvelgiant ataskaitą verta paminėti, jog platforma ir toliau išlaikė lyderio poziciją tarpusavio skolinimo rinkoje. Paskolų Klube per 2021 metus suteikta net 44 proc. didesnė paskolų suma lyginant su 2020 metais. Ši suma siekia 27,4 mln. Eur.

Pajamų deklaravimas

Lietuvoje prasidėjus pajamų deklaravimui, Paskolų Klubo platforma pateikė visus reikalingus duomenis VMI. Tad, platformos investuotojai savo deklaracijoje jau ras uždirbtų palūkanų sumas, jas tereikia peržvelgti ar viskas sutampa ir patvirtini deklaraciją. Taip pat Paskolų Klube atsirado nauja funkcija – savo asmeninėse paskyrose galima rasti mygtuką Atsisiųsti VMI ataskaitą, kurį paspaudus bus suformuotas PDF dokumentas su ataskaitiniais metais.

Užtikrinimo fondo paslaugos nutraukimas ir sąskaitų administravimo mokesčiai

Dar kartą norime priminti, jog nuo Kovo 1d. platformoje pasikeitė neaktyvių sąskaitų administravimo įkainiai. Fiziniai asmenys turintys neaktyvias sąskaitas nuo šiol turės mokėti 0,99 € / mėn. , o juridiniai asmenys 2,99 € / mėn. Taip pat nuo nuo Kovo 1 d. panaikinta Užtikrinimo fondo paslauga , bet investavusiems iki Kovo 1 d.  į paskolas su Užtikrinimo fondu, sąlygos toms investicijoms liks galioti. Platforma prašo peržiūrėti savo automatinio investavimo skelbimų kriterijus ir pakoreguoti, jei buvo pasirinktas Užtikrinimo fondas.

Pabaigai

Kaip matome, Paskolų Klubas Kovo mėnesį pasirodė geriau nei puikiai. Pirminė rinka įsibėgėja ir vėl pradeda mušti naujus rekordus, kurių ateityje tikime dar bus ne vienas. Na, o jeigu ir jūs norite pradėti investuoti didžiausioje sutelktinio finansavimo platformoje Lietuvoje, siūlome registruotis paspaudus mūsų nuorodą ir taip gauti papildomą dovaną – 10 EUR vos tik autorizuosite savo paskyrą! Kartu investuoti visuomet smagiau!

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.