Kaip ir kas kartą, pateikiame savo skaitytojams mėnesines platformų apžvalgas. Šį kartą kviečiame pažvelgti kaip sekėsi EstateGuru platformai ir jos investuotojams Lapkričio mėnesį. Norime priminti, jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, kviečiame tai padaryti paspaudus šią nuorodą. O dabar pažvelkime kokių gi rezultatų pasiekė EstateGuru investuotojai Lapkričio mėnesį.

Lapkričio mėnesio rezultatai

Lapkričio mėnesį platformos investuotojai sėkmingai finansavo paskolų už 13,2 mln. eurų sumą. Ir vėl tradiciškai aktyviausia buvo Estijos rinka – čia suteikta paskolų už 5,4 mln. eurų.

EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas
EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas

Šį mėnesį paskolų grąžinimai sulėtėjo – buvo grąžintos tik 38 paskolos, kurių bendra vertė siekia 6,7 mln. eurų. Tačiau vidutinė paskolų grąža išlieka stabili ir siekia 8,2 procento.

EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

Neįvykdytų įsipareigojimų lygis per šį paskutinį rudens mėnesį išaugo iki 10 procentų. Kadangi buvo paskelbti keli nemokūs projektai Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Na, o Estijoje buvo sėkmingai sugrąžinta 400 tūkst. eurų vertės nemoki paskola.

Esamas paskolų portfelis

Remiantis 2022 metų Gruodžio 20 d. duomenimis EstateGuru platforma valdo 289,5 mln. eurų vertės paskolų portfelį. Nemokių paskolų skaičius išaugo iki 72, o jų suma siekia 29,7 mln. eurų. Vidutinė skolos išieškojimo trukmė paltformoje taip pat padidėjo iki 12 mėnesių.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu
EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Pabaigai

Lapkritį platformos investuotojai išliko aktyvūs ir didesnių pokyčių čia nematyti. Tačiau kiek prastesnius rezultatus rodo platformos skolininkai dėl kurių didėja neįvykdytų įsipareigojimų lygis ir ilgėja skolos išieškojimo trukmė. Tačiau tikime, jog platformos komandai greitu metu pavyks šiuos rodiklius sumažinti.

EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Lapkričio mėnesiui
EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Lapkričio mėnesiui

Jeigu ir Jūs norite pradėti investuoti į NT projektus visoje Europoje, tai galite padaryti užsiregistravę EstateGuru platformoje. Kviečiame pasinaudoti specialiu pasiūlymu mūsų skaitytojams ir registruotis per mūsų nuorodą. Užsiregistravę per mūsų nuorodą gausite 0.5% nuo investuotos sumos net tris mėnesius iš eilės. Tad, geresnio laiko nei dabar pradėti kurti savo pasyvių pajamų šaltinį tikrai nerasite!

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *