Štai ir prabėgo dar vienas mėnuo, tad kviečiame peržvelgti kaip sekėsi EstateGuru platformai šį mėnesį. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, kviečiame tai padaryti paspaudus šią nuorodą. O dabar Jūsų malonumui EstateGuru Spalio mėnesio rezultatai!

Spalio mėnesio rezultatai

Per Spalio mėnesį platformoje investuotojams pavyko finansuoti paskolų už 15,1 mln. Eur. Ir tradiciškai aktyviausia platformos rinka buvo Estija, kurioje sufinansuota 6,5 mln. Eur. paskolų. Palyginimui Rugsėjo mėnesį išduotų paskolų suma buvo tik 13,8 mln Eur.

EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas
EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas

Praėjusio mėnesio apžvalgoje skelbėme, jog platforma tikisi grąžintų paskolų skaičiaus didėjimo, kadangi buvo sugriežtinta paskolos pratęsimo politika. Ir Spalio rezultatai yra tikrai didesni. Buvo sėkmingai grąžintos 103 paskolos, kurių bendra vertė siekia beveik 11 mln. Eur.

EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

Neįvykdytų įsipareigojimų platformoje lygis Spalį nesiekė nei 8 proc. Prie to prisidėjo sėkmingai parduota viena paskola Estijoje ( vertė 0,1 mln. Eur.) ir kitose rinkose sėkmingai įvykdyti turto ir reikalavimų pardavimai.

Esamas paskolų portfelis

Remiantis šių metų Lapkričio 11 dienos duomenimis EstateGuru platforma valdo 283,8 mln. Eur. vertės portfelį. Nemokių paskolų suma siekia 21,6 mln. Eur., o skaičius 55. Lyginant su praėjusiu mėnesiu, didesniu pokyčių nesimato, bet jei platforma taip stabiliai plėsis, ilgalaikėje perspektyvoje neabejotinai matysime daug šaunių pokyčių.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu
EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Pabaigai

Spalis platformai buvo geras ir be didelių pokyčių rezultatuose. Vienintelis pokytis, kurį verta paminėti, jog didėja sėkmingai grąžinamų paskolų skaičius. O tai rodo, jog sugriežtinta platformos paskolos pratęsimo politika veikia ir duoda rezultatų.

EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Spalio mėnesiui
EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Spalio mėnesiui

Jeigu ir Jūs norite pradėti investuoti į NT projektus visoje Europoje, nedelskite ir užsiregistruokite EstateGuru platformoje. O pasinaudoję specialiu mūsų pasiūlymu, EstateGuru platformoje užsiregistravę per mūsų nuorodą dar ir gausite dovanų – net 0,5% nuo investuotos sumos ištisus tris mėnesius iš eilės. Tad, nedelskite ir pradėkite investuoti į šauniausius Europos NT projektus jau dabar!

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *