Kaip ir kiekvieną mėnesį, pažindiname savo skaitytojus su platformų mėnesinėmis apžvalgomis. Šį kartą skaitytojus kviečiame apžvelgti kaip sekėsi EstateGuru platformai ir jos investuotojams užbaigti šių metų pavasarį. Taip pat, norime priminti, jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, kviečiame tai padaryti paspaudus šią nuorodą. O dabar Jūsų dėmesiui Gegužės mėnesio rezultatai.

Gegužės mėnesio rezultatai

Platformos atstovai praneša, jog pastebimas didesnis investuotojų ir paskolų gavėjų pasitikėjimo augimas, nepaisant to, kad rinkoje kyla palūkanos, o makroekonominės ir politinės rizikos yra didesnės nei įprasta. Per Gegužės mėnesį platformoje buvo finansuota paskolų už beveik 20 milijonų eurų. Aktyviausios mėnesio rinkos buvo Estijos, Lietuvos ir Suomijos.

EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas
EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas

Džiugu pranešti, jog kaip ir buvo prognozuota, Gegužės mėnesį paskolų grąžinimo rodiklis pagerėjo. Platformos paskolų gavėjai per Gegužės mėnesį grąžino net 14,6 mln. Eur. sumą. Na, o EstateGuru atstovai tikisi, kad ši tendencija dar išsilaikys ir Birželio mėnesį.

EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

Paskutinį pavasario mėnesį EstateGuru platformai pavyko sumažinti nemokių paskolų dalį iki 5,2 proc. Tokį rezultatą lėmė tai, jog buvo sėkmingai išieškota viena nemoki Suomijos rinkos paskola. Na, o dar dviejų taip pat iš Suomijos rinkos paskolų grąžinimų laukiama Liepos mėnesį. Dar viena gera žinia ta, jog buvo sėkmingai susigrąžinta bene ilgiausiai nemokių paskolų sąraše išbuvusi Estijos rinkos paskola.

Esamas paskolų portfelis

Remiantis Birželio 13d. duomenimis, EstateGuru platforma disponuoja 254,9 mln. Eur. vertės portfeliu. Nemokių paskolų skaičius sumažėjo iki 48, o šių paskolų bendra suma siekia 13,2 mln. Eur. Deja, bet vidutinė skolos išieškojimo trukmė platformoje padidėjo iki 10,5 mėnesių.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu
EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Pabaigai

Kaip matome, Gegužės mėnesį platformai pavyko pasiekti puikių rezultatų tiek paskolų finansavime, tiek grąžinime. Nuo pat Kovo mėnesio, prasidėjus karui Ukrainoje, platformos vėluojančių paskolų suma išaugo. Tačiau, EstateGuru atstovai užtikrina, jog aktyviai dirba ties šiuo klausimu, o tai tikrai atsispindi šios apžvalgos rezultatuose. Tad, investuotojų pasitikėjimas platforma turėtų ir toliau didėti, kai matomas toks didelis noras duoti investuotojams teigiamą grąžą iš platformos atstovų.

EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Gegužės mėnesiui
EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Gegužės mėnesiui

Jeigu ir Jūs norite pradėti investuoti į NT projektus visoje Europoje, tai galite padaryti užsiregistravę EstateGuru platformoje. Kviečiame pasinaudoti specialiu pasiūlymu mūsų skaitytojams ir registruotis per mūsų nuorodą. Užsiregistravę per ją gausite puikių dovanų – 0.5% nuo investuotos sumos net tris mėnesius iš eilės. Tad, nedelskite ir pradėkite investuoti į šauniausius Europos NT projektus jau dabar vos nuo 50 EUR.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *