Prabėgo dar vienas mėnuo, o EstateGuru platforma toliau rodo puikius rezultatus. Ko pavyko pasiekti platformai per Balandžio mėnesį apžvelgsime šioje apžvalgoje. Jeigu dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos kviečiame, tai padaryti paspaudus šią nuorodą. O dabar Jūsų dėmesiui Balandžio mėnesio rezultatai!

Balandžio mėnesio rezultatai

Kaip praneša platformos atstovai, Balandžio mėnesį fiksuotas išaugusęs investuotojų aktyvumas ir investicijos. Šį mėnesį pasiekta 14,7 mln. Eur. finansuotų paskolų suma. Praeityje buvo finansuota ir didesnių sumų, tačiau tai tikrai geras rezultatas rinkose tvyrant neapibrėžtumui ir nežinomybei.

EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas
EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas

Paskolų grąžinime šiais 2022 metais pastebimas išaugęs nepastovumas, bet Balandį EstateGuru platformos paskolų gavėjai grąžino 1,5 karto daugiau paskolų nei kad per praėjusį Kovo mėnesį. Platforma ir toliau tikisi, kad antrąjį ketvirtį grąžinimų rodikliai dar labiau gerės.

EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

Kaip praneša platforma, pastarąjį mėnesį daugiausia dėmesio skyrta vėluojančių paskolų valdymui, todėl tikimasi, kad antrąjį ketvirtį vėluojančių paskolų suma turėtų sumažėti. Tačiau, Balandį neįvykdytų įsipareigojimų lygis padidėjo iki 5,9%. Prie šio padidėjimo prisidėjo nauji projektai iš Lietuvos ir Estijos.

Esamas paskolų portfelis

Šių metų Gegužės 22d. duomenimis EstateGuru platforma valdo 250,5 mln. Eur. vertės paskolų portfelį. Nemokių paskolų skaičius padidėjo iki 50, o kartu ir šių paskolų suma – 14 mln. Eur. Na, o vidutinė skolos išieškojimo trukmė paltformoje taip pat išaugo  – ji siekia 10,3 mėnesio.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu
EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Pabaigai

Kaip matome apžvalgoje, didėjantis neapibrėžtumas ir baimė rinkose pakoregavo šio mėnesio rezultatus. Tačiau, šie rezultatai nėra labai blogi, tad ir investuotojų tai neturėtų sustabdyti. Kaip jau minėjome apžvalgoje, platformos atstovai tikis, jog antrąjį šių metų ketvirtį padėtis su paskolų grąžinimais turėtų pagerėti.

EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Balandžio mėnesiui
EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Balandžio mėnesiui

Jeigu Jūs norite pradėti investuoti į NT projektus visoje Europoje, nedelskite ir užsiregistruokite EstateGuru platformoje. O pasinaudoję specialiu mūsų pasiūlymu, EstateGuru platformoje užsiregistravę per mūsų nuorodą dar ir gausite dovanų – net 0,5% nuo investuotos sumos ištisus tris mėnesius iš eilės.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *