Kaip ir kiekvieną mėnesį, kviečiame skaitytojus peržvelgti kaip sekėsi investavimo platformai Paskolų Klubas ir kokių rezultatų pavyko pasiekti. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, ją galite rasti paspaudę šią nuorodą. O dabar pažvelkime kaip sekėsi Paskolų Klubui Gruodžio mėnesį ir 2022 metais.

Gruodžio mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Gruodį platformos pirminė rinka vėl rodė solidžius rezultatus. Šį mėnesį platformoje sėkmingai sufinansuota 718 paskolų, kurių bendra vertė siekia 3,6 mln. Eur. Platforma savo investuotojams Gruodžio mėnesį išmokėjo 491,4 tūkst. Eur. palūkanų. Ir geriausia šio mėnesio žinia – vidutinė palūkanų norma platformoje paaugo iki 12,08 proc.

Antrinė rinka. Tradiciškai šį mėnesį antrinėje Paskolų klubo rinkoje sudarytų sandorių suma vėl buvo didesnė, nei praėjusio mėnesio. Čia investuotojai Gruodžio mėnesį atliko sandorių už 215 tūkstančių eurų. Iš tokių didėjančių rezultatų galime daryti išvadą, jog investuotojų susidomėjimas antrine rinka vis auga.

2022 metų apžvalga

Paskolų Klubas 2022 metus užbaigė su ženkliai geresniais rezultatais, nei praėjusiusiais 2021. Visų 2022 metais išduotų paskolų suma 37,15 mln. Eur., o tai yra net 36 procentų augimas lyginant su 2021 metais. Ypač geri rezultatai paskutinį metų ketvirtį, kai Spalį sufinansuota net 80 procentų daugiau paskolų, nei 2021 metų Spalį. Lapkritį sufinansuota 45 procentais ir Gruodį 44 procentais daugiau paskolų, nei 2021 metų atitinkamais mėnesiais.

Atnaujinta Buyback paslaugos sutartis

Nuo 2022 Gruodžio 15 dienos Paskolų Klubas koregavo investicijos atpirkimo (buyback) sutarties sąlygas. Nuo šios datos platforma, norėdama pakoreguoti investicijų pardavimo koeficientus, investuotojams apie pasikeitimus privalės pranešti ne vėliau nei per 14 kalendorinių dienų. Dėl šios priežasties visi investuotojai, sukūrę automatinius investavimo skelbimus iki 2022 Gruodžio 15 dienos, turėtų atnaujinti savo skelbimus ir pasirašyti naują sutarties redakciją iki Vasario galo. To nepadarius, nuo Kovo mėnesio visi automatinio investavimo skelbimai bus sustabdyti.

Pabaigai

Kaip matome, Paskolų Klubas metus užbaigė įspūdingais augimo rezultatais. Ypatingai geras paskutinis metų ketvirtis rodo, jog susidomėjimas platforma vis dar auga. Na, o Gruodžio mėnesį padidėjusi vidutinė palūkanų norma turėtų šį susidomėjimą paskatinti dar labiau. Belieka palinkėti, kad 2023 metai taip pat būtų gerų rezultatų ir platformos augimo metai!


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *