Kaip ir kas mėnesį, pateikiame savo skaitytojams Paskolų klubo rezultatų mėnesinę apžvalgą. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, ją galite rasti paspaudę šią nuorodą. Na, o dabar pažvelkime į Paskolų Klubo Lapkričio mėnesio platformos rezultatus.

Lapkričio mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Paskutinis rudens mėnuo platformai buvo įprastas, investuotojų aktyvumas stabilizavosi. Per šį mėnesį buvo sufinansuotos 705 paskolos, kurių vertė siekia 3,3 mln. Eur. Daugiausia iš šių paskolų, net 39,1 procento sudaro B reitingo paskolos. Paskolų klubas savo investuotojams per Lapkritį išmokėjo net 497 407 eurų palūkanų. O vidutinė šio mėnesio palūkanų norma siekė 11,8 procento.

Antrinė rinka. Lapkričio mėnesį platformos investuotojai vėl aktyviai dalyvavo antrinėje rinkoje. Čia jie sudarė sandorių už 202 592 eurų sumą. Kaip matome, tampa įprasta, jog kas mėnesį atliktų sandorių suma antrinėje rinkoje vis didėja.

Pabaigai

Baigiantis rudeniui platformos investuotojų aktyvumas lieka stabilus, antrinėje rinkoje matome jau tradicija tampančia didėjančią atliktų sandorių sumą. Tikimės, jog prasidedanti žiema „neįšaldys“ puikių platformos rezultatų ir šie tik gerės.


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *