Įmonės UAB „Bendras finansavimas“, kuri valdo tarpusavio skolinimosi platformą Savy, įvyko vidaus pasikeitimai – direktoriaus pareigas perima vienas iš „Savy“ įkūrėjų ir pagrindinių akcininkų, Audrius Žiugžda. Nuo 2018 m. lapkričio mėn. iki šiol įmonei vadovavo Aušra Čiuplienė.

Nors investuotojams jokio pokyčio nenusimato, tačiau neabejojama, kad A. Žiugžda įneš naujovių į šią platformą, kadangi jis turi sukaupęs beveik 30 metų darbo patirties finansų ir investicijų srityse – vadovavo „SEB“ ir „Šiaulių bankas“ bankams, o 2014 m. buvo vienas iš „Savy“ įkūrėjų. Taip pat, šiuo metu yra „Braitin“ (investicijų valdymo fondo) pagrindinis įmonės akcininkas ir valdybos pirmininkas.

Apie Savy

UAB „Bendrojo finsavimo“ valdoma platforma – Savy, tai sutelktinio tarpusavio skolinimosi platforma (angliškai – P2P), leidžianti fiziniams asmenims suteikti paskolas kitiems vartotojams įdedant bet kokią sumą (min. 5 EUR). Savy yra Lietuvos “Fintech”, vienas iš pirmųjų startuolių, o ši platforma yra reguliuojama Lietuvos banko. Šiuo metu registruotų aktyvių investuotojų skaičius siekia beveik 10 tūkst.

Nuo pat veiklos pradžios suteiktų paskolų suma platformoje viršija 32 mln. EUR, o investuotojams jau yra išmokėta beveik 6 mln. EUR palūkanų. Per 2019m. pajamos išaugo nuo 912 000 EUR iki 1 600 000 EUR. Įdomu tai, kad nors įmonė 2018 m. turėjo 217 000 EUR nuostolio, 2019 m. įmonė jau uždirbo 80 000 EUR grynojo pelno.

Pabaigai

Prisidėkite ir jūs prie šios lietuviškos investavimo platformos. Investuoti galite pradėti vos nuo 5 EUR, o taip pat ir galite pasirinkti investavimą be rizikos (jei paskola tampa nemoki, jums vis tiek Savy grąžina investuotą sumą su palūkanomis) – 10% fiksuotų metinių palūkanų. Platforma jau veikia daugiau nei šešerius metus, tad jei dar neturite paskyros šioje platformoje, tai padaryti tikrai verta.


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *