Savy investavimas

Apie Savy

Savy – tai viena pirmųjų tarpusavio skolinimosi platformų Lietuvoje. Platforma, piržiūrima Lietuvos Banko, sėkmingai savo veiklą vysto jau daugiau nei šešerius metus. Per šį laiką platforma ne tik sugebėjo užsitarnauti daugelio investuotojų bei paskolų gavėjų pasitikėjimą, tačiau ir išdalinti paskolų už beveik 30 mln Eurų. Turėdami didžiulį patirties bagažą ir toliau tobulindami savo produktą investuotojų bei paskolų gavėjų atžvilgiu, Savy yra vienas iš patikimiausių pasirinkimų sutelktinio finansavimo rinkoje.

Minimali investavimo suma

Minimali investavimo suma yra 5 EUR

Uždarbis

Metinės palūkanų normos svyruoja nuo 6% iki 42%

Terminai

Paskolų terminai svyruoja nuo 6 mėnesių iki 72 mėnesių

Privalumai ir trūkumai

Trūkumai

Būtina Paysera sąskaita

Tam, kad galėtumėte investuoti Savy platformoje, privalėsite atsidaryti Paysera sąskaitą, kuri bus tiesiogiai pririšta prie Jūsų Savy investavimo paskyros. Tai iš dalies apsunkina investavimo procesą, žinant, kad prieš investuojant vietoj vienos paskyros, reikės atsidaryti dvi.

Nėra gyvo klientų aptarnavimo

Nors Savy, uždavus klausimą, paprastai atsako gana greitai, tačiau gyvo klientų aptarnavimo nebūvimas šiek tiek apsunkina bendravimo procesą, tuo labiau iškilus skubesniam klausimui. Tad, jeigu užduosite klausimą, nusiteikite savo atsakymo truputį palaukti.

Privalumai

Automatinis investavimas

Platformoje veikia automatinis investavimas. Tad, jei nenorite skirti daug savo brangaus laiko, papraščiausiai nusistatykite kriterijus ir pati platforma investuos automatiškai už Jus.

Lengva analizuoti investicijas

Platformoje pateikiama daug analitinų duomenų, kurie padeda geriau analizuoti investicijų teikiamą grąžą. Tai ypač paranku tiems, kurie mėgsta atidžiai stebėti bei analizuoti savo investicijas, kad galėtų užsitikrinti didžiausią įmanomą investicijų pelningumą.

Užtikrinimo fondas

Savy platformoje veikia užtikrinimo fondas. Tad, jeigu nenorite prisiimti jokios rizikos, investuokite su užtikrinimo fondu ir nemokumo atveju būsite tikri, kad neprarasite nė cento.

Greitas sąskaitos papildymas

Nors Savy paskyra yra tiesiogiai pririšta prie Payseros paskyros, kas kelia šiokių tokių nepatogumų, tačiau tai padeda pinigams į investicinį portfelį atkeliauti itin greitai. Bet kuriuo paros metu sąskaitą papildyti galėsite vos per kelioliką minučių.

Antrinė rinka

Savy platformoje veikia antrinė rinka. Tad, paskolų likvidumas šioje platformoje yra itin aukštas. Jei norite išsigryninti investuotus pinigus, paprasčiausiai parduokite savo paskolas ir galėsite laisvai disponuoti savo pinigais.

Verslo paskolos

Šioje platformoje galėsite investuoti ne tik į fizinių asmenų, bet ir į verslo paskolas. Tai itin paranku tiems, kurie nori labiau diversifikuoti savo investicinį portfelį ir taip užsitikrinti didesnį investicijų pajamingumą bei mažesnę riziką.

Platformos mokesčiai

Pinigų įnešimas

Nemokamas

Investavimas

Nemokamas

Antrinė rinka

1% nuo pardavimo kainos

Pinigų išėmimas

Nemokamas

Skolų išieškojimas

Nemokamas

Mūsų įvertinimas
0%

Savy naujienos

Savy 2022 metų Gruodžio mėnesio apžvalga

Praėjo dar vienas mėnuo, tad, kaip įprasta, pateikiame savo skaitytojams mėnesines investavimo platformos Savy apžvalgas. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio...

Zmogus skaito prie kompiuterio

Savy 2022 metų Lapkričio mėnesio apžvalga

Baigėsi paskutinis rudens mėnuo, tad, kaip jau tapo įprasta, pateikiame savo skaitytojams mėnesines investavimo platformos Savy apžvalgas. Kaip Savy platformai...

Savy 2022 metų Spalio mėnesio apžvalga

Praėjo dar vienas rudens mėnuo, tad, kaip įprastai, pateikiame savo skaitytojams mėnesinę investavimo platformos Savy apžvalgą. Jei dar neskaitėte praėjusio...

Kodėl verta investuoti į Savy?

Savy – tai didžiulę patirtį sukaupusi tarpusavio skolinimosi platforma, kuri per daugiau nei šešerius metus jau užsitarnavo investuotojų pasitikėjimą. Platformoje gausu saugiklių, saugančių investuotojus nuo nemokumo rizikos bei plačių galimybių stebėti bei analizuoti investicijas. Parankiausia tai, kad paskolas platforma atrenka itin kruopščiai, o investuotojams yra pateikiama išsami, aktuali bei tiksli informaciją apie kiekvieną iš paskolų. Platforma garsėja kaip vienintelė iš lietuviškų tarpusavio skolinimosi platformų tikrinanti paskolų gavėjų informaciją apie turimą nekilnojamą turtą. Tai turėtų itin patikti investuotojams, kurie stengiasi kaip įmanoma kruopščiau atsirinkti paskolas, į kurias verta investuoti.