Net ir po nuostabių spalio mėnesio rezultatų, regis, EstateGuru ir toliau pasirengę kalbėti ne žodžiais, o darbais. Nors, kaip teigia oficiali EstateGuru apžvalga, geresnio rezultato nei spalį, pademonstruoti nepavyko, tačiau iki to trūko visai ne daug – vietoj numatytos 15 mln. EUR ribos, buvo pasiekta kiek daugiau nei 14.7 mln EUR. Smart Invest paruoštą spalio mėnesio EstateGuru rezultatų ataskaitą galite rasti paspaudę šią nuorodą, o dabar apžvelkime, kaip gi sekėsi šiai NT paskolų platformai priešpaskutinį šių metų mėnesį.

Paskolų gavėjų finansinė padėtis – stipri

Verta pasikartoti, kad šių metų spalio mėnuo buvo pats sėkmingiausias laikotarpis EstateGuru platformos istorijoje. Per šį mėnesį buvo suteikta kiek daugiau nei 15 mln. EUR paskolų. Lapkritį rezultatai buvo tik šiek tiek prastesni. Pastebėta, kad aktyviausiai buvo dalinamos paskolos Suomijoje ir Vokietijoje – naujai prijungtose EstateGuru rinkose. Paskolos šiose dviejose valstybėse sudaro net trečdalį viso lapkričio mėnesį išdalinto paskolų portfelio.

EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas
EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas

Prasidėjus antrai karantino dėl COVID-19 viruso bangai, didesnių finansinių problemų tarp paskolų gavėjų dar nematyti. Šie išlieka tikrai finansiškai stiprūs, tuo tarpu, paskolų mokėjimai nevėluoja, kas investuotojus nuteikia išties pozityviai. Per šį mėnesį paskolų gavėjai iš viso grąžino 59 paskolas, EstateGuru investuotojams išdalinta kiek daugiau nei 10.7 mln. EUR, o vidutinė paskolų grąža siekė apie 11 proc.

EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

Išieškotų paskolų kiekis lapkritį pasiekė 43 paskolas, tačiau bendra nemokių paskolų suma sumažėjo bene 1 mln. EUR. Didžiausią įtaką šiam pokyčiui turėjo parduotas Estijos mieste Tiskre vystytas projektas. Šiuo metu įsipareigojimų nevykdymo koeficientas yra apie 6 proc., tačiau EstateGuru komanda pastebi, kad dės visas galimas pastangas, kad šis rodiklis dar iki šių metų pabaigos nukristų iki 5 proc.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu
EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Pabaigai

Dar lapkričio mėnesio apžvalgoje savęs klausėme, ar EstateGuru tikrai pavyks ir toliau džiuginti savo investuotojus puikiais rezultatais? Lapkričio mėnuo puikiai parodo, kad šios į NT paskolas orientuotos platformos komanda sieks tai įrodyti ne žodžiais, o darbais. O ir investicijos į nekilnojamąjį turtą net ir finansiškai sunkiais laikotarpiais išliks vienos saugiausių.

EstateGuru bendra paskolų apžvalga lapkričio mėnesiui
EstateGuru bendra paskolų apžvalga lapkričio mėnesiui

Tad tie, kurie vis dar nėra užsiregistravę EstateGuru paskolų platformoje, galite tai padaryti su Smart Invest pagalba. Registruodamiesi per mūsų nuorodą, gausite 0.5 proc. nuo investuotos sumos net 3 mėnesius iš eilės. Nieko nelaukite ir pradėkite investuokite į patraukliausius NT projektus vos nuo 50 EUR su EstateGuru.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *