Investuojantiems Lenndy platformoje ne paslaptis, kad kitaip nei daugelyje kitų platformų, šioje neveikia antrinė rinka. Vis tik, daugelio tai nėra traktuojama kaip privalumas, kadangi antrinės rinkos nebūvimas apsunkina investicijų likvidumą. Tad, siekiant patenkinti investuotojų poreikius, Lenndy pasiūlė alternatyvą antrinei rinkai.

Kaip parduoti?

Nuo šiol visas paskolas galima parduoti pačiai Lenndy platformai. Prie investicijų atsirado mygtukas „parduoti paskolą“, tad parduoti paskolą galima arba paspaudus šį mygtuką, arba susisiekus su klientų aptarnavimo skyriumi. Atlikus šį veiksmą jūsų užklausa bus svarstoma iki 30 dienų ir paskolą arba bus priimta nupirkti iš jūsų, arba prašymas bus atmestas.

Didžiuliai minusai

Vis tik, verta atkreipti dėmesį, kad parduodant paskolas yra vienas nemalonus minusas – paskolą galima parduoti tik pritaikant nuo 5 proc. nuolaidą. Pavyzdys: jei pardavinėjate paskolą, kurios vertė 100 EUR, bus pritaikytas 5 EUR mokestis ir prašymą patvirtinus gausite tik 95 EUR. Nors ši alternatyva ir palengvina investicijų likvidumą, tačiau daugumai investuotojų, ypač tiems, kurie turi nevėluojančių paskolų, paskolų pardavimas nu nuolaida neatrodo priimtinas pasirinkimas.

Neparankiausia tai, kad 5 proc. yra minimali taikytina nuolaida parduodamoms paskoloms. Dažnu atveju šis procentas taikomas tik mokioms ir problemų neturinčioms paskoloms. Investuotojams, kurie turi vėluojančių paskolų ir norėtų parduoti šias investicijas, galimai teks pritaikyti didesnę nuolaidą, kas dar labiau sumažintų gaunamą grąžą. Tad, jei nėra didelės skubos parduoti investicijas, verčiau išlaukti visą paskolos terminą ir susigrąžinti visus investuotus pinigus su sukauptomis palūkanomis, nei, kad pardavinėti paskolas platformai taikant nemenkas nuolaidas.

Kad gautumėte bonusą, privalote investuoti bent 100 EUR


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *