Profitus investavimas

Apie Profitus

Profitus – tai didžiausia lietuviška investavimo į nekilnojamą turtą platforma, kurios veiklą prižiūri Lietuvos Bankas. Vos prieš ketverius metus veiklą pradėjusi platforma jau užsitarnavo investuotojų bei NT projektų vystytojų pasitikėjimą padėdama suinvestuoti per 770 projektų. Tuo tarpu investuotojams jau yra išmokėta virš 4,7 mln. eurų palūkanų. Visos paskolos šioje platformoje yra garantuojamos nekilnojamuoju turtu, tad bet kokia investuotojo rizika yra sumažinama iki minimumo. Paskolai tapus nemokiai, blogiausiu atveju įkeistas nekilnojamas turtas bus parduotas, o visi pinigai bus išdalinti investuotojams. Norite savo pinigus investuoti saugiai? Profitus tuomet Jums yra tinkamiausias pasirinkimas!

Minimali investavimo suma

Minimali investavimo suma yra 100 EUR

Uždarbis

Metinės palūkanų normos svyruoja nuo 7% iki 14%

Terminai

Paskolų terminai svyruoja nuo 3 mėnesių iki 36 mėnesių

Privalumai ir trūkumai

Trūkumai

Jokių

Platforma kol kas patenkina visus investuotojų norus, tad trūkumų kol kas nėra jokių.

Privalumai

Automatinis investavimas

Platformoje veikia automatinis investavimas. Tad, jei nenorite skirti daug savo brangaus laiko, papraščiausiai nusistatykite kriterijus ir pati platforma investuos automatiškai už jus.

Gyvas klientų aptarnavimas

Profitus platformoje veikia gyvas klientų aptarnavimas. Tad, kilus bet kokiam klausimui, jums bus atsakyta iš karto. Tai itin pageriną platformos įvaizdį bei suteikia papildomo pasitikėjimo.

Lengva analizuoti investicijas

Platformoje pateikiama daug analitinų duomenų, o daugumą jų įmanoma išsitraukti Excel pavidalu. Tai ypač paranku tiems, kurie nori atidžiau stebėti bei analizuoti savo investicijas.

Paskolos su NT įkeitimu

Visos paskolos yra garantuojamos su NT įkeitimu. Tai itin smarkiai sumažina riziką, kad nemokumo atveju prarasite savo investiciją. Paskolai esant nemokiai, NT bus parduotas, o visi gauti pinigai bus išdalinti investuotojams.

Greitas sąskaitos papildymas

Profitus platformoje galite investuoti naudodamiesi Trustly arba Paysera, kas papildymus leidžia atlikti itin greitai. Tad, visuomet jausite tikri, kad radus Jums patrauklų projektą niekuomet nepavėluosite į jį investuoti.

Antrinė rinka

Profitus platformoje pradėjo veikti antrinė rinka. Tai itin pagerina likvidumą, investuojantiems šioje platformoje. Jei norite išsigryninti savo investicijas, paprasčiausiai parduokite jas antrinėje rinkoje ir galėsite laisvai disponuoti savo pinigais.

Platformos mokesčiai

Pinigų įnešimas

Nemokamas

Investavimas

Nemokamas

Antrinė rinka

2% nuo pardavimo kainos

Pinigų išėmimas

Nemokamas

Skolų išieškojimas

Nemokamas

Mūsų įvertinimas
0%

Profitus naujienos

Profitus 2022 metų apžvalga

Pasibaigė 2022 metai,  kurie buvo kupini iššūkių ir gerų akimirkų. Tačiau, visuomet smagu pasibaigus metams akimirkai sustoti ir pažvelgti atgal,...

Profitus 2022 m. Gruodžio mėnesio apžvalga

Praėjo paskutinis metų mėnuo – Gruodis, tad kviečiame pažvelgti kokių rezultatų pavyko Profitus platformai pasiekti per paskutinį 2022 metų mėnesį....

Profitus 2022 m. Lapkričio mėnesio rezultatai

Praėjo paskutinis rudens mėnuo – Lapkritis, tad pateikiame Jums investavimo platformos Profitus finansinių rezultatų apžvalgą. Jeigu dar neskaitėte praėjusio mėnesio...

Kodėl verta investuoti į Profitus?

Profitus platformoje taupyti bei investuoti galite itin saugiai. Visos paskolos šioje platformoje yra garantuojamos įkeičiant nekilnojamąjį turtą, tad net ir paskolai tapus nemokiai, pinigus bus įmanoma išieškoti parduodant įkeistą NT. Taip pat Profitus platformoje dirba itin stiprūs savo srities žinovai, kurie yra atsakingi už projektų rizikos vertinimą. Tai dar labiau sumažina riziką investuotojų atžvilgiu, kadangi visi projektai yra atrenkami atsižvelgiant į itin aukštus kriterijus. Jeigu ieškote vietos, kur galėtumėte konservatyviai taupyti bei investuojant auginti savo pinigus, ši platforma yra kaip tik ta vieta, kurioje galite drąsiai registruotis bei pradėti sėkmingą investavimo kelią.