Praėjo paskutinis rudens mėnuo – Lapkritis, tad pateikiame Jums investavimo platformos Profitus finansinių rezultatų apžvalgą. Jeigu dar neskaitėte praėjusio mėnesio platformos apžvalgos, norime priminti, jog paskaityti galite paspaudę šią nuorodą. Na, o dabar pasigrožėkime Profitus Lapkričio mėnesio pasiekimais.

Lapkričio mėnesio rezultatai

Rudenį Profitus platforma baigė su trenksmu – Lapkričio mėnesį pasiektas naujas rekordas. Šį mėnesį investuotojai buvo ypatingai aktyvūs ir antrą kartą šiais metais perkopė 5 milijonų eurų finansuotų paskolų sumą. Ši suma siekia 5 017 100 Eur. ir yra didžiausia per ketverius platformos gyvavimo metus. Lapkričio mėnesį taip pat investuotojams buvo išmokėta 232 929 Eur. palūkanų. Na, o platformos atstovai taip pat su džiaugsmu praneša, kad šį mėnesį buvo fiksuotas didžiausias investuotojų ir sandorių skaičius. Prie viso to dar pridedama, jog Profitus platformos portfelis paaugo daugiau nei vienu milijonu eurų ir pasiekė 30 milijonų eurų sumą.

Bendri rezultatai

Nuo platformos veiklos pradžios čia sufinansuoti 674 projektai, kurių bendra vertė siekia net 85 514 242 eurų sumą. Per šį laikotarpį investuotojai sėkmingai uždirbo 4 282 726 eurų sumą.

Pabaigai

Profitus platforma nenustoja ir toliau stebinti savo įspūdingais rezultatais. Antras rekordas per metus ir didžiausias sandorių skaičius per mėnesį rodo, kad platformos investuotojai kaip niekada aktyvūs. Tikimės, jog prasidedanti žiema nesustabdys šių rezultatų gerėjimo. Na, o jeigu ir jūs norite pradėti investuoti į nekilnojamąjį turtą, turime Jums nuostabų pasiūlymą. Užsiregistruokite per mūsų pateiktą nuorodą žemiau ir gaukite net 25 EUR dovanų savo pirmai investicijai!

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *