Tapkite didžiausių Europos startuolių dalininkais

Investavimas į akcijas – tai pats rizikingiausias investavimo būdas, tačiau tuo pat metu ir galimai pats pelningiausias. Skirtingai nei investavime į paskolas ar NT, investavimo į akcijas grąžą nuspėti yra itin sunku, kadangi viskas priklauso nuo įmonės rodomų rezultatų. Tad, grąžos variacija gali būti itin plati. Vis tik, investuodami į akcijas, Jūs ne tik skolinate pinigus, tačiau ir tampate startuolio dalininkais, o tai reiškia, kad turite teisę į tam tikrą dalį įmonės bei jos valdomo turto. Tokiu būdu galite ne tik prisidėti prie įmonės turto didinimo, bet ir prie jos valdymo.

Geriausios investavimo į akcijas platformos

Deja, šiuo metu pasiūlymų neturime. Kviečiame aplankyti kitas investavimo kryptis

Vos vienas teisingas pasirinkimas gali atnešti kardinalių pokyčių

Nors investavimas į akcijas yra žinomas kaip vienas rizikingiausių investavimo būdų, būtent šis investavimas gali atnešti didžiausią grąžą per trumpiausią laiką. Teisingai nuspėjus ateityje vyraujančias tendencijas bei įmonės sėkmę, savo investuotą sumą per keletą metų galite pasididinti net iki kelių tūkstančių procentų. Nors tiksliai nuspėti uždarbį investuojant į akcijas yra itin sunku, tačiau vos vienas teisingas sprendimas gali atnešti kardinalių pokyčių į Jūsų gyvenimus. Būtent todėl diversifikuojant investicijų portfelį, įtraukti bent nedidelę dalį akcijų gali stipriai pagerinti investicinės grąžos rezultatus.

Mergina skaičiuoja pinigus

D.U.K

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie investavimą į akcijas.

Investuoti gali visi pilnametystės amžiaus sulaukę asmenys (t.y. nuo 18 metų).

Visuomet įsitikinkite, kad registruojatės per mūsų pateiktą nuorodą. Taip pat, įsitikinkite, kad įvykdėte sąlygas, kurios būtinos bonusui gauti: autorizuotis, investuoti tam tikrą sumą pinigų ar pan. Būtinas sąlygas bonusui gauti visuomet rasite prie mūsų pateiktos nuorodos.

Visą savo uždarbį privalėsite deklaruoti VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) kartu su metine GPM (gyvenotojų pajamų deklaraciją) ir susimokėti 15% GPM mokestį.

Investuodami į akcijas nurodytose platformose mokesčiams neišleisite nė cento. 

Jei įmonė, į kurią investavote, bankrutavo, lieka labai nedidelė tikimybė, kad atgausite savo pinigus. Tačiau, visuomet privalote atsiminti, kad būtent šią riziką Jūs prisiimate, mainais tikėdamėsi didelės investicinės grąžos ateityje.

Investuodami į akcijas visuomet prisiimate tam tikrą riziką, kad galite prarasti visą ar dalį investuotos sumos. Todėl, prieš investuodami visuomet pasverkite savo bei savo šeimos galimybes. Investuokite tokią sumą, kuri, praradimo atveju, ženkliai nepablogintų Jūsų bei šeimos finansinės padėties.

Investavimas į akcijas gali pradžiuginti smarkiai išaugusiomis įplaukomis

Diversifikuodami savo investicijų portfelį, greičiausiai, ne tik galvojate apie skirtingus operatorius, tačiau ir apie skirtingus financinius instrumentus. Būtent dėl šios priežasties tikrai verta bent maža dalį skirti įsigyjant didžiausių Europos startuolių akcijų. Nors, pasirinkus šį instrumentą seka gana nemaža rizika, tačiau pasisekimo atveju investicinė grąža gali tapti itin aukšta . Skyrus nedidelę dalį savo investicijų akcijoms būsite ramūs, kad nesekmės atveju savęs labai nenuskriausite, o sėkmingai investavę galėsite džiaugtis smarkiai išaugusiomis įplaukomis.