Kaip visada, SmartInvest savo brangiausiems sekėjams stengiasi ne tik suteikti žinių P2P investavimo pradžiai, bet kad investavimo pradžia būtų saldesnė, su savo partneriais nuolat bendraujame, stengdamiesi pradedantiesiems investuotojams pasiūlyti puikių dovanų. Šį kartą Jūsų malonumui skelbiame, kad su šiuo specialiu pasiūlymu visi nauji Reinvest24 investuotojai gali gauti net iki 1000 EUR dovanų!

Kaip gauti bonusą?

Tam, kad gautumėte bonusą, privalote atlikti šiuos veiksmus:

 1. Užsiregistruoti Reinvest24 platformoje per mūsų pateiktą nuorodą (nuoroda pateikta žemiau);
 2. Autentifikuokite paskyrą (užtruksite iki 15 min.);
 3. Per 30 dienų nuo registracijos pradžios investuokite Jums tinkamą sumą ir atsiimkite atitinkamą bonusą:
  • Investuojant tarp 500 EUR ir 1999 EUR – dovana 25 EUR
  • Investuojant tarp 2000 EUR ir 9999 EUR – dovana 50 EUR
  • Investuojant tarp 10000 EUR ir 99999 EUR – dovana 200 EUR
  • Investuojant 100000 EUR ir daugiau. – dovana 1000 EUR
 4. Patvirtinus investicijas dovanos bus pervestos Jums į Jūsų investicinę sąskaitą.

Ši akcija galioja iki Lapkričio 30 dienos, tad, jei Jus domina Reinvest24 platforma, geresnės progos nei dabar pradėti investuoti šioje platformoje tikrai nerasite.

Apie Reinvest24

Reinvest24 – tai Estijoje įsikūrusi ir reguliuojama investavimo į NT projektus platforma, kuri žada iki 15% siekiančią metinę grąžą. Platformoje minimali investavimo suma – 100 EUR. Vienas šauniausių šios privalumų yra tas, kad platformoje galite lengvai diversifikuoti investicinį portfelį, kadangi platformoje galėsite investuoti ne tik į paskolas, garantuojamas įkeičiamu NT, bet ir į nuomos projektus, verslo paskolas ar kitus NT plėtros projektus.

Pabaigai

Platforma veikia net šešiose skirtingose Europos šalyse, tad pasirinkimo, kur investuoti, tikrai rasite. Jei Jus domino ši platforma, bet niekad nesiryžote joje investuoti, dabar naujiems investuotojams tam tinkamiausias metas. Iki 1000 EUR siekiančios dovanos mėtosi ne visuomet, todėl nepraleiskite savojo šanso ne tik susipažinti su platforma, bet ir atsiimti itin šaunias dovanas!


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *