Profitus per labai trumpą laiką spėjo užsitarnauti ne tik investuotojų pasitikėjimą, bet ir tapti rinkos lydere NT projektų paskolų investavime. Puikūs bei nuolat augantys rezultatai leidžia investuotojams kurti stabilų pasyvių pajamų šaltinį. Tuo tarpu Smart Invest komanda taip pat nesnaudžia ir stengiasi mūsų šauniausiai bendruomenei suteikti ne tik karčiausias naujienas, bet ir sklandžią investavimo pradžią. Būtent dėl šios priežasties Profitus bei Smart Invest susibūrė, kad naujiems Profitus investuotojams galėtumėm duoti net 25 EUR dovanų!

Ką daryti

Tam, kad gautumėte bonusą, privalote atlikti šiuos veiksmus:

  1. Užsiregistruoti Profitus platformoje per mūsų pateiktą nuorodą (nuoroda pateikta žemiau);
  2. Autentifikuokite paskyrą (užtruksite iki 15 min.);
  3. Išsirinkite norimą projektą, į kurį norite investuoti ir investuodami būtinai įveskite premijos kodą SmartInvest25 . Įrašykite norimą investuoti sumą ir žemiau bus laukelis su vieta kodo įrašymui;
  4. Vos tik investicija bus patvirtina, Jūs gausite premiją.

Kaip matote, premiją gauti visai paprasta, tad nepražiopsokite puikios galimybės pasiimti Jums priklausančias dovanas. Ši akcija galioja neribotą laiką, tačiau tik atlikus viršuje nurodytus veiksmus. Tad, jei visuomet svarstėte pradėti investuoti Profitus platformoje į šauniausius Lietuviškus NT projektus, šaunesnės progos nei dabar tikrai nerasite. Taip pat, norime priminti, kad jei Jums kyla klausimų ar nesklandumų, visuomet drąsiai rašykite mums ir stengsimės padėti visais kilusiais klausimais. Tik kartu investuodami galime pasiekti geriausių rezultatų!

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *