Praėjo dar vienas rudens mėnuo, tad, kaip įprastai, pateikiame savo skaitytojams mėnesinę investavimo platformos Savy apžvalgą. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, tai padaryti galite paspaudę šią nuorodą. Na, o dabar nieko nelaukdami pažvelkime, kaip sekėsi Savy platformai Spalio mėnesį.

Spalio mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Eilinį kartą Savy platformos apžvalgą pradedame su geromis žiniomis. Spalį vidutinė išduotų paskolų palūkanų norma pakilo nuo 19,4 proc. iki 20,4 proc. O tai yra aukščiausia tarpusavio skolinimo platformos teikiama grąža Lietuvoje. Kita gera žinia yra ta, jog jau antrą mėnesį iš eilės paltformos investuotojams buvo išmokėta rekordinė palūkanų suma, ji siekia 242 402 Eur. sumą. Taip pat Spalio mėnesį išmokėta ir rekordinė išieškotų vėluojančių įmokų suma – 117 713 Eur. Ir paskutinė gera žinia – sumažėjo daugiau nei 90 d. vėluojančių paskolų dalis, ji siekė 4,96 proc. ir nukrito iki 4,87 proc. Paskolų išdavimas pirminėje rinkoje truputi sumažėjo. Kaip platformos atstovai teigia, tai gali būti griežtesnės vidinės politikos ir didesnės palūkanų normos pasekmė. Šį mėnesį platformoje išduota paskolų už 1,63 mln. Eur. sumą.

Antrinė rinka. Šioje rinkoje spalio mėnesį investuotojai atliko sandorių už 92 560 Eur. Daugiau kaip pusė t.y. 49 984 Eur. vertės paskolų parduota su premija.

Skolų išieškojimo rezultatai. Kaip jau minėjome apžvalgos pradžioje, Spalio mėnesį daugiau nei 90 d. vėluojančių paskolų dalis nukrito iki 4,87 proc. O investuotojams buvo išieškota ir grąžinta 117 713 Eur. suma.

Pabaigai

Spalis Savy platformai buvo tikrai puikus. Jau antrą mėnesį iš eilės pasiekiama rekordinė išmokėtų palūkanų suma, o taip pat ir didėja palūkanų norma. Tai tikrai turėtų ir toliau skatinti naujus ir esamus investuotojus dar aktyviau investuoti šioje platformoje. Na, o jei Jūs dar neinvestuojate Savy platformoje, kviečiame nedelsti ir prisijungti prie šios puikios platformos jau dabar!


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *