Praėjo pirmasis rudens mėnuo, tad pateikiame savo skaitytojams mėnesines investavimo platformos Savy apžvalgas. Jei dar nespėjote perskaityti Savy Rugpjūčio mėnesio apžvalgos, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą. O dabar nieko nelaukdami pažvelkime, kaip sekėsi Savy platformai Rugsėjo mėnesį.

Rugsėjo mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Platforma rudenį pradėjo su geromis žiniomis. Pirmoji tai, jog palūkanų norma vėl pakilo. Šį kart nuo 18,9 proc. iki 19,4 proc.  Su tokia palūkanų norma platforma užima lyderio poziciją tarp Lietuvos tarpusavio skolinimo platformų. Antroji geroji žinia – rekordas. Rugsėjį investuotojams buvo išmokėta didžiausia palūkanų suma per vieną mėnesį. Ši suma siekia 234 235 €. Na ir paskutinioji žinia – dar vienas rekordas. Per pirmąjį rudens mėnesį išieškota rekordinė pinigų suma iš daugiau nei 40 d. vėluojančių paskolų – 114 556 €. Na, o šį mėnesį sėkmingai sufinansuotų paskolų suma atrodo irgi gana gerai, ji siekia 1 741 530 €.

Antrinė rinka. Rugsėjo mėnesį platformos antrinėje rinkoje atlikta sandorių už 110 054 €. Su premija parduotų paskolų suma siekia 48 521 €. Kaip matome, antrinės rinkos investuotojai rugsėjį taip pat parodė savo aktyvumą.

Skolų išieškojimo rezultatai. Šį mėnesį paltformos vėluojančių paskolų rodiklis pakilo iki 4,96 proc. Na, ir kaip jau minėjome šiek tiek aukščiau, Rugsėjį buvo išieškota rekordinė pinigų suma iš daugiau nei 40 d. vėluojančių paskolų.

Pabaigai

Šio mėnesio platformos rezultatai kalba patys už save. Užbaigę vasarą su trenksmu, Savy platforma rudenį ir toliau tęsia savo darbus, kurie duoda puikius rezultatus. Galime palinkėti jiems tik dar geresnių rezultatų ateityje. Dar neinvestuojate Savy platformoje? Kviečiame nedelsti ir prisijungti prie šios sparčiai augančios platformos jau dabar!


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *