Praėjo paskutinis vasaros mėnuo, tad, kaip ir įprastai, pateikiame savo skaitytojams mėnesines investavimo platformos Savy apžvalgas. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, tai padaryti galite paspaudę šią nuorodą. Na, o dabar nieko nelaukdami pažvelkime, kaip sekėsi Savy platformai Rugpjūčio mėnesį.

Rugpjūčio mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Su džiaugsmu pranešame, jog Rugpjūtis Savy platformai buvo rekordinis. Per šį mėnesį platforma pasiekė savo geriausią visų laikų pasiekimą – sėkmingai išduota paskolų už 1,9 mln. Eur. Taip pat platforma praneša, jog stengiasi didinti paskolų palūkanas, kad jos atpirktų šiuo metu rinkoje tvyrančią padidėjusią investavimo riziką. Per paskutinįjį vasaros mėnesį palūkanos vidutiniškai padidėjo nuo 17,9 proc. iki 18,9 proc. Na, ir trečioji gera žinia, jog dar labiau sumažėjo bendras vėluojančių paskolų rodiklis – iki 4,85 proc. Taip pat ir išieškotų pinigų suma buvo rekordiškai didelė net 102 250 Eur.

Antrinė rinka. Paskutinį vasaros mėnesį platformos investuotojai buvo aktyvesni ir antrinėje rinkoje. Čia atlikta sandorių už 92 538 Eur. sumą. Dar šauniau tai, jog daugiau nei pusė šių paskolų (47 430 Eur.) parduota su premija.

Skolų išieškojimo rezultatai. Kaip jau minėjome šiek tiek aukščiau, Rugpjūtį vėluojančių paskolų rodiklis nukrito iki 4,85 proc. Ir net 55 paskoloms pavyko sėkmingai atkurti mokumą.

Pabaigai

Kaip matome iš šių puikių rezultatų, platformai vasarą pavyko užbaigti su trenksmu. Platforma savo investuotojams sako didelį ačiū už pasitikėjimą ir didesnes investicines lėšas. Visa tai skatina dėti kuo daugiau pastangų, kad būtų gaunamas geriausias grąžos ir kokybės santykis. Na, o jei Jūs dar neinvestuojate Savy platformoje, kviečiame nedelsti ir pradėti kurti savo finansinę nepriklausomybę jau dabar!


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *