Praėjo dar vienas vasaros mėnuo, tad, kaip įprastai, pateikiame savo skaitytojams mėnesines investavimo platformų apžvalgas. Šį kartą Jūsų dėmesiui – Savy Liepos mėnesio rezultatai. Jei dar nespėjote susipažinti su Savy Birželio mėnesio pasiekimais, tai padaryti galite paspaudę šią nuorodą. O dabar nieko nelaukdami pažvelkime, kaip sekėsi Savy platformai Liepos mėnesį.

Liepos mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Prasidėjusi vasara paliko pėdsaką šio mėnesio platformos rezultatuose. Per Liepos mėnesį sufinansuota projektų už 1 267 070 Eur. sumą. Vidutinė paskolų palūkanų norma liepą sumažėjo nuo 18,1 iki 17,9 proc.  Nepaisant šio sumažėjimo, palūkanų norma išlieka viena aukščiausių P2P rinkoje Lietuvoje. Taip pat, platformos atstovai praneša, jog keletą paskutinių mėnesių stebima palūkanų normų didėjimo tendencija. Platformos investuotojams šį mėnesį buvo išmokėta 221 496 Eur. palūkanų.

Antrinė rinka. Viso Liepos mėnesį platformos antrinėje rinkoje atlikta sandorių už 80 531 Eur. Daugiau nei pusė šių paskolų buvo parduotos su premija. Šių paskolų suma sudaro 48 899 Eur.

Skolų išieškojimo rezultatai. Šį mėnesį paltformos vėluojančių paskolų rodiklis siekė 4,95 procentus. Per šį mėnesį 29 projektai tapo nemokiais. Taip pat, 10 projektų buvo atkurtas mokumas.

Pabaigai

Kaip matome iš galutinių rezultatų Savy vasarą pasitiko su sumažėjusiu investuotojų aktyvumu. Tačiau tokie suprastėję rezultatai yra laikini, tol kol tęsis atostogų metas. Tikimės, jog rudenį sugrįžę visi investuotojai platformai atneš daugiau naujų mėnesinių rekordų. Dar neinvestuojate Savy platformoje? Kviečiame užsiregistruoti ir pradėti kurti savo finansinę nepriklausomybę kartu su mumis.


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *