Baigėsi paskutinis rudens mėnuo, tad, kaip jau tapo įprasta, pateikiame savo skaitytojams mėnesines investavimo platformos Savy apžvalgas. Kaip Savy platformai Spalio mėnesį, galite rasti šioje nuorodoje. O dabar nieko nelaukdami pažvelkime, kaip sekėsi Savy platformai Lapkričio mėnesį.

Lapkričio mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Vėlgi pradedame apžvalgą su gera naujiena – vidutinė mėnesio išduotų paskolų palūkanų norma perkopė 20 procentų ribą ir siekia 20,2 procento. Tad, dabar puikus metas investuoti šioje platformoje ir užfiksuoti šias didėjančias palūkanų normas. Per Lapkričio mėnesį platformos investuotojai finansavo paskolų už 1 514 740 eurų sumą. O platforma savo investuotojams per šį mėnesį išmokėjo 235 684 eurus palūkanų.

Antrinė rinka. Lapkričio mėnesį platformos antrinėje rinkoje buvo atlikta sandorių už 103 983 eurų sumą. Beveik pusė paskolų parduotos su premija – jų suma siekia 51 272 eurus.

Skolų išieškojimo rezultatai. Šį mėnesį bendras vėluojančių paskolų rodiklis stabilizavosi ir siekė 4,89 procento. O platformos investuotojams sėkmingai išieškota ir grąžinta 89 964 eurų suma.

Pabaigai

Kaip matome, rudenį užbaigti Savy platformai pavyko su dar vienu rekordu – palūkanų norma perkopė 20 procentų ribą. Tiek pirminės tiek ir antrinės rinkų rezultatai rodo išliekantį investuotojų susidomėjimą šia platforma, todėl tikime, kad prasidedanti žiema atneš dar geresnių rezultatų. Dar neinvestuojate Savy platformoje? Kviečiame nedelsti ir pradėti vystyti savo pasyvių pajamų šaltinį kartu su Savy!


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *