Savo brangiems skaitytojams norime pristatyti dar vieną platformą, kurios mėnesines apžvalgas Jums pateiksime. Savy – seniausia Lietuvoje P2P platforma, kuri ne tik senai užsitikrino investuotojų pasitikėjimą, bet ir suteikia galimybę užsidirbti solidžią grąžą. Tad, Jūsų dėmesiui pristatome Jums Savy Gegužės mėnesio apžvalgą.

Gegužės mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Platformos atstovai su džiaugsmu praneša, jog antrą mėnesį iš eilės pasiektas paskolų finansavimo rekordas. Per šį mėnesį sufinansuota projektų už 1 661 765 Eur. sumą ir tai yra didžiausia suma nuo pat platformos įkūrimo. Vidutinė paskolų palūkanų norma Gegužę siekė 17,4 proc. Platformos investuotojams šį mėnesį buvo išmokėta 218 430 Eur. palūkanų. Taip pat, verta paminėti, jog šį mėnesį Savy platforma tapo pirmąja tarpusavio skolinimo platforma Lietuvoje išdavusia paskolą privačiam asmeniui užtikrinta su nekilnojamojo turto įkeitimu. Plačiau apie šią naujovę galite sužinoti šiame straipsnyje.

Antrinė rinka. Antrinėje rinkoje Gegužės mėnesį net 6 paskolos buvo nupirktos su 100 proc. premija, o dar 6 nupirktos su 50 proc. nuolaida. Viso šį mėnesį platformos antrinėje rinkoje atlikta sandorių už 77 994 Eur.

Skolų išieškojimo rezultatai. Paskutinį pavasario mėnesį paltformos vėluojančių paskolų rodiklis siekė 5 procentus. Per šį mėnesį 27 projektai tapo nemokiais. Taip pat 28 projektams atkurtas mokumas.

Pabaigai

Kaip matome iš galutinių rezultatų Savy pavasarį užbaigė su trenksmu. Didelis investuotojų aktyvumas pirminėje ir antrinėje rinkose rodo, jog platformoje dirba tikra profesionalų komanda, kuri sugeba surasti ir pateikti investicijas su didele grąža. Tikimės, jog prasidedanti vasara šiai platformai atneš ir daugiau rekordų. Dar neinvestuojate Savy platformoje? Nedelskite ir Junkitės prie vienos geriausių tarpusavio skolinimosi platformų jau dabar ir pasiimkite Jums priklausančią grąžą.


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *