Praėjo pirmasis vasaros mėnuo, tad pateikiame savo skaitytojams mėnesinę investavimo platformos Savy apžvalgą. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, tai padaryti galite paspaudę šią nuorodą. Na, o dabar nieko nelaukdami pažvelkime, kaip sekėsi Savy platformai Birželio mėnesį.

Birželio mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Pradėkime nuo džiugios žinios platformos investuotojams. Birželio mėnesį platformoje buvo užfiksuota aukščiausia palūkanų norma per paskutinius pusantrų metų. Ir lyginant su Gegužės mėnesiu ji padidėjo nuo 17,4 proc. iki 18,1 proc. Taip pat per Birželio mėnesį sufinansuota projektų už 1 579 520 Eur. Platformos investuotojams šį mėnesį buvo išmokėta 215 521 Eur. palūkanų.

Antrinė rinka. Antrinėje rinkoje birželio mėnuo buvo aktyvesnis lyginant su praėjusiu. Viso šį mėnesį platformos antrinėje rinkoje atlikta sandorių už 99 621 Eur. Su premija parduotų paskolų suma siekia 57 453 Eur.

Skolų išieškojimo rezultatai. Pirmąjį vasaros mėnesį paltformos vėluojančių paskolų rodiklis liko beveik nepakitęs ir siekė 4,95 proc. Per šį mėnesį net 38 projektai tapo nemokiais. Tačiau 32 projektams atkurtas mokumas.

Pabaigai

Iš rezultatų matome, jog Savy vasarą pasitiko su puikiais rezultatais. Padidėjusi palūkanų norma turėtų skatinti investuotojus ir toliau išlikti aktyviems tiek pirminėje, tiek ir antrinėje rinkose. Belieka tikėtis, jog prasidėjęs atostogų metas nesustabdys platformos rezultatų gerėjimo. Na, o jei dar neinvestuojate Savy platformoje, raginame nedelsti ir prisijungti prie šios puikios platformos jau dabar!


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *