Dar rugpjūčio mėnesį pranešėme ne itin džiugias naujienas, kad keičiasi Paskolų Klubo bonuso gavimo sąlygos pirmą kartą besiregistruojantiems investuotojams. Tuo metu buvo atsisakyta dalinti 20 EUR premijas, o vietoje jų buvo galima gauti 1% nuo investuotos sumos visus tris mėnesius. Tačiau turime džiugių žinių – tik registruojantis per Smart Invest, naujai užsiregistravę investuotojai gaus 10 EUR dovanų pradinei investicijai.

Iki šiol norint gauti 10 EUR premiją žmogus turėdavo investuoti bent 1000 EUR, tačiau nuo šiol viskas bus kitaip. Visi nauji investuotojai pirmą kartą besiregistruojantys Paskolų Klube per Smart Invest puslapį ir pilnai autorizavę paskyrą iš karto gaus 10 EUR dovanų pirmai investicijai.

Visas autorizavimo procesas yra itin paprastas. Paprasčiausiai užsiregistruojate Paskolų Klube paspaudę Smart Invest puslapyje esančią nuorodą, patvirtinate savo tapatybę ir padarote pirmąjį įnašą, kuris gali būti nors ir 1 centas, į savo Paskolų Klubo sąskaitą. Atlikus šiuos veiksmus būsite pilnai autorizuoti ir iš karto gausite Jums priklausančią premiją.

Tuo tarpu mes primename, kad Smart Invest puslapyje galite palyginti tik patikrintas ir kokybišką aptarnavimą teikiančias platformas. Taip pat, registruojantis Jums patinkančioje platformoje per Smart Invest gausite ir puikių dovanų, kurios gali siekti iki 20 EUR. Galiausiai, kilus bet kokiam klausimui, visuomet galite rašyti mums elektroniniu paštu arba Facebook paskyroje ir išsamiai atsakysime į visus kilusius klausimus.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *