Jau visi esame įpratę Smart Invest puslapyje kas mėnesį skaityti Paskolų Klubo bei EstateGuru platformų mėnesines apžvalgas. Pirmą, tačiau tikrai ne paskutinį kartą, pristatome naujos platformos – Profitus mėnesinę apžvalgą. Trumpai pristatant platformą, verta paminėti, kad ši investavimo į NT paskolas platforma yra didžiausia Lietuvoje, kurioje investuoti pradėti galite vos nuo 100 EUR. Taigi, nieko nelaukdami nerkimės į Profitus Spalio mėnesio rezultatus

Spalio rezultatai 

Spalio mėnesį platforma su savo investuotojais sėkmingai finansavo net 15 projektų, kurių bendra vertė siekia 1 491 900 Eur. Per šį mėnesį Profitus savo investuotojams išmokėjo 94 168 Eur. palūkanų. Be viso to, Profitus platformoje buvo užbaigti net 13 projektų, o investuotojams buvo grąžinta 1 407 000 Eur.

Profitus spalio mėnesio rezultatai
Profitus spalio mėnesio rezultatai

Spalio naujienos platformoje

Džiugu pranešti, jog Profitus platforma plečiasi už Lietuvos ribų ir spalį startavo kaimyninėje Latvijoje. Šioje šalyje platforma startavo su 50 000 Eur. vertės poilsio namų projektu „Mežliči“

Antroji gera naujiena, jog nuo šiol visi registruoti Profitus investuotojai turi galimybę pirkti ir parduoti savo investicijas antrinėje platformos rinkoje. Tai turėtų itin pradžiuginti investuotojus, kurie savo portfelyje nori matyti geresnį likvidumą. Jei užsinorėjote išsigryninti investuotus pinigus, paprasčiausiai parduokite investicijas antinėje rinkoje ir galėsite laisvai disponuoti savo pinigais.

Bendri rezultatai

Verta pasidžiaugti ir tuo, kad Platforma ne tik tobulėja, bet ir sparčiai plečiasi. Spalio pabaigoje platforma gali pasigirti sutelkusi daugiau nei 20 tūkst. investuotojų, sufinansavusi 273 projektus, kurių bendra vertė beveik 39 mln. EUR, o investuotojams jau yra išmokėta net 1,7 mln. EUR palūkanų.

Profitus spalio mėnesio rezultatai
Profitus spalio mėnesio rezultatai

Pabaigai

Kaip matome, ši lietuviška investavimo į nekilnojamąjį turtą platforma ir toliau rodo puikius mėnesinius finansinius rezultatus. Šie rezultatai parodo, jog investuotojai pasitiki platforma ir jos pateikiamais patrauklausiais NT projektais. Jei ir Jūs norite tapti šios platformos dalimi, kviečiame Jus registruotis per mūsų nuorodą ir džiaugtis puikiais investiciniais vaisiais kartu su dar 20 tūkst. investuotojų.

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.