Kaip ir kas mėnesį, norime Jums pristatyti Profitus platformos mėnesinę apžvalgą. Jei dar neskaitėte Spalio mėnesio apžvalgos, ją perskaityti galite paspaudę šią nuorodą. Na, o grįžtant prie Lapkričio mėnesio rezultatų, galime pasufleruoti, kad jie buvo rekordiniai. Tad, nieko nelaukdami pasižiūrėkime, ką platforma sugebėjo pasiekti per Lapkričio mėnesį.

Lapkričio mėnesio rezultatai

Profitus ir toliau nenustoja stebinti savo gerais rezultatais. Lapkričio mėnuo platformoje buvo rekordinis: finansuoti 26 projektai, kuriuose pavyko sutelkti 3 044 800 Eur. Taip pat baigta grąžinti 14 projektų, kurių vertė daugiau nei 2,7 mln. Eur. Šių projektų palūkanų suma siekia net 143 004 Eur.

Profitus Lapkričio mėnesio rezultatai
Profitus Lapkričio mėnesio rezultatai

Trumpa statistika

Didžiausia Lietuvoje sutelktinio finansavimo į NT paskolas platforma Profitus, nuo savo įkūrimo pradžios 2018 metais, jau finansavo 299 projektus, kurių vertė 41 647 390 Eur. Platforma gali pasigirti ir savo turimų naudotojų skaičiumi, net 20 863. Investuojantys šioje platformoje nuo pat pradžios jau uždirbo 1 905 095 Eur.

Profitus Lapkričio mėnesio rezultatai
Profitus Lapkričio mėnesio rezultatai

Pabaigai

Lietuviškoji NT investavimo platforma Profitus demonstruodama puikius savo kiekvieno mėnesio rezultatus parodo, jog turi puikiai dirbančią profesionalų komandą, kuri investuotojams pateikia patrauklausius NT rinkoje esančius investavimo projektus. Vis dar neturite Profitus paskyros? Kviečiame registruotis per mūsų nuorodą ir taip pradėti investuoti į geriausius lietuviškus NT projektus vos nuo 100 Eur. ir kartu prisijungti prie nuolat besiplečiančios investuotojų bendruomenės.

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.