Prabėgo dar vienas mėnuo, o Profitus platforma eilinį kartą rodo stabilius bei augančius savo finansinius rezultatus. Jei dar neskaitėte kaip Profitus platformai sekėsi Sausio mėnesį, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą. Na, o dabar nieko nelaukdami pasižiūrėkime, ką gi mums Profitus platforma paruošė Vasario mėnesiui.

Vasario mėnesio rezultatai

Profitus platformos investuotojai toliau išlieka aktyvūs ir padeda platformai pasiekti puikių rezultatų. Per Vasario mėnesį Profitus platformoje buvo sufinansuotos 24 paskolos, kurių bendra suma siekia net 2,7 mln. Eur. Tikrai puikūs rezultatai, turint omenyje, jog sufinansuoti tik 24 projektai. Platformos investuotojams taip pat  šis mėnuo buvo gana geras, nes jie gavo net 98 687 eurų palūkanų.

Bendri rezultatai

Profitus platformai nuo jos starto jau yra pavykę sėkmingai sufinansuoti 375 projektus. Šių projektų bendra vertė siekia net 49 899 790 eurų. Platforma šiu metu turi net 22 510 registruotų narių, kuriems jau pavyko uždirbti 2 358 245 Eur. palūkanų sumą.

Pabaigai

Platformai kartu su savo investuotojais ir toliau sekasi rodyti stabilius mėnesinius rezultatus, tai atsispindi ir šioje apžvalgoje. Tokie rezultatai turėtų džiuginti esamus investuotojus ir pritraukti naujų. Jei norite būti naujuoju platformos investuotoju, tai padaryti galite labai paprastai. Kviečiame pasinaudoti mūsų pasiūlymu ir užsiregistruoti per mūsų registracijos nuorodą.

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *