Prabėgo dar vienas mėnuo, tad pateikiame Jums investavimo platformos Profitus finansinių rezultatų apžvalgą. Jeigu dar neskaitėte praėjusio mėnesio platformos apžvalgos, norime priminti, jog paskaityti galite paspaudę šią nuorodą. Na, o dabar pažvelkime kaipgi sekėsi Profitus platformai Spalio mėnesį.

Spalio mėnesio rezultatai

Spalis, kaip jau tampa įprasta, buvo tikrai geras šiai platformai. Investavimo tempai nemažėja ir investuotojai per šį mėnesį sėkmingai sufinansavo 32 projektus, kurių vertė siekia 3 932 702 eurų sumą. O investuotojams per Spalį buvo išmokėta 183 225 eurų palūkanų suma. Kaip praneša platformos atstovai, vidutinis projektų LTV (paskolos ir vertės santykis) per šį mėnesį siekė tik 58 procentus. Taip pat buvo sėkmingai užbaigti 26 projektai.

Bendri rezultatai

Nuo pat platformos starto čia sėkmingai finansuotos 649 paskolos, o jų bendra vertė siekia 82 564 342 eurų sumą. Per šį laikotarpį platformos investuotojams jau pavyko uždirbti 4 062 380 eurų. Platforma taip pat praneša, jog net 94 procentai projektų yra vykdomi laiku. O daugiausia jų yra Vilniaus, Kauno ir Palangos miestuose. Taip pat, per šiuos metus Profitus valdomas paskolų portfelis paaugo neįtikėtiną 91 procentą.

Pabaigai

Spalio mėnesio Profitus plaformos rezultatai ir toliau džiugina savo puikiais rodikliais. Sėkmingai finansuojamų paskolų suma kas mėnesį išlieka stabili. Taip pat, paskolų vykdymas laiku siekia net 94 procentus, kas įrodo, jog platformoje daug dėmesio skiriama paskolų kokybei užtikrinti. Taip pat didelis metinis portfelio augimas rodo, jog tiek investuotojai, tiek ir paskolų gavėjai pasitiki šia platforma. Na, o jeigu ir jūs norite pradėti investuoti į nekilnojamąjį turtą, turime Jums puikų pasiūlymą. Užsiregistruokite per žemiau pateiktą nuorodą ir gaukite net 25 eurus dovanų pirmai investicijai!

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *