Šiuos metus Profitus platforma pradėjo tokiais pat stabiliais ir nei kiek ne prastesniais rezultatais, nei užbaigė praėjusius metus. Nieko nelaukdami, apžvelkime kaip Profitus platformai sekėsi Sausio mėnesį. Jei dar neskaitėte Gruodžio mėnesio apžvalgos, ją galite perskaityti paspaudę šią nuorodą. O dabar Jūsų dėmesiui pateikiame pirmojo 2022 metų mėnesio rezultatus.

Sausio mėnesio rezultatai

Pirmasis šių metų mėnuo Profitus platformai ir jos investuotojams buvo tikrai geras. Per Sausio mėnesį pavyko sufinansuoti paskolų už 2,5 mln. Eur.

Taip pat, įšmokėtų palūkanų suma siekia net 114 000 Eur. Lyginant su Gruodžio mėnesio rezultatais, Sausio mėnesį išmokėtų palūknaų rodikliai išlieka stabilūs, o tai tikrai džiugina šios platformos investuotojus.

Bendri rezultatai

Profitus platforma jau sėkmingai yra finansavusi 371 projektą, šių projektų vertė siekia net 49 555 890 Eur. sumą. Na o šios platformos investuotojams, jau pavyko viso uždirbti net 2 073 908 Eur., vidutinės šių investuotojų palūkanos yra 9,31 proc.

Pabaigai

Prasidėjus naujiesiems metams Profitus komanda nestabdo darbų ir juos tęsia pilnu pajėgumu. Tai atsispindi nei kiek nesuprastėjusiuose sausio mėnesio rezultatuose. Investuotojai turėtų džiaugtis savo stabilia grąža, o tai turėtų skatinti ir toliau investuoti šioje platformoje. Na, o jeigu ir jūs norite pradėti investuoti į nekilnojamąjį turtą kartu su Profitus, registruokitės per nuorodą, esančią žemiau, ir pradėkite uždirbti savo pasyvias pajamas.

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *