Kaip ir kiekvieną mėnesį, pateikiame Jums investavimo platformos Profitus finansinių rezultatų apžvalgą. Nors Rugpjūčio mėnesį Profitus apžvalgos pateikti negalėjome dėl informacijos stokos, norinčius susipažinti su praėjusiais rezultatais, kviečiame pažvelgti kaip gi Profitus platformai sekėsi Liepos mėnesį. O dabar nieko nelaukdami pažvelkime kokius rezultatus Profitus mums pateikė Rugsėjo mėnesį.

Rugsėjo mėnesio rezultatai

Platformos investuotojai nemažina savo aktyvumo rudenį ir toliau rodo gerus ir stabilius rezultatus. Per Rugsėjį sėkmingai finansuotas net 41 projektas, o bendra šių investicijų suma siekia 4 244 700 EUR. Per šį mėnesį investuotojams taip pat buvo išmokėta ir 368 448 EUR siekianti palūkanų suma. Na, o platformos atstovai taip pat su džiaugsmu praneša, jog per rugsėjį net 38 projektai sėkmingai grąžino savo paskolas. O šių grąžinimų suma siekia įspūdingus 6,3 mln. EUR.

Bendri rezultatai

Nuo platformos veiklos pradžios jau buvo sėkmingai finansuoti net 589 projektai, kurių bendra suma siekia net 75 033 040 EUR. O Profitus platformos investuotojai per šį laiką jau uždirbo 3 785 358 EUR siekiančią suma.

Pabaigai

Kaip matome iš rezultatų Profitus platforma ir toliau demonstruoja savo itin gerus ir stabilius rezultatus. O tokie rezultatai tikrai turėtų skatinti investuotojus ir toliau aktyviai investuoti šioje platformoje. Na o jeigu ir jūs norite pradėti investuoti į nekilnojamąjį turtą, turime Jums puikų pasiūlymą. Užsiregistruokite per mūsų pateiktą nuorodą žemiau ir gaukite net 25 EUR dovanų!

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *