Kaip ir kiekvieną mėnesį, laikas apžvelgti kaip per mėnesį sekėsi Profitus platformai. Šį kartą pateikiame Jums Profitus platformos Liepos mėnesio finansinių rezultatų apžvalgą. Jeigu dar neskaitėte praėjusio mėnesio platformos apžvalgos, norime priminti, jog paskaityti galite paspaudę šią nuorodą. O dabar Jūsų dėmesiui Profitus Liepos mėnesio rezultatai.

Liepos mėnesio rezultatai

Liepos mėnuo Profitus platformai buvo itin geras. Panašu, kad vasara ir karšti orai nesustabdė investuotojų aktyvumo. Per šį mėnesį platformos investuotojai sėkmingai sufinansavo 31 projektą, kurių bendra vertė siekia 4 037 400 eurų sumą. Taip pat, Liepos mėnesį platformos investuotojams buvo išmokėta net 191 144 eurų palūkanų. Kaip matome, platformos rezultatai išlieka tikrai geri, nepaisant to, jog prasidėjo atostogų metas.

Bendri rezultatai

Nuo pat veiklos pradžios Profitus platformoje 520 projektų buvo sėkmingai suteiktas finansavimas, o bendra šių finansuotų projektų vertė siekia net 67 905 540 eurų. Na, o platformos investuotojams per šį laikotarpį jau pavyko uždirbti 3 239 140 eurų.

Pabaigai

Prasidėjusi vasara su savo karštais orais nestabdo platformos ir investuotojų puikaus darbo, tad ir toliau galime stebėti puikius finansinius rezultatus. Tikimės, jog ir paskutinis vasaros mėnuo bus toks pat dosnus savo rezultatais. Na, o jeigu ir jūs norite pradėti investuoti į nekilnojamąjį turtą, turime Jums nerealų pasiūlymą. Užsiregistruokite per mūsų pateiktą nuorodą ir su lig pirma investicija gaukite net 25 EUR dovanų.

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *