Kaip ir kiekvieną mėnesį pateikiame Jums investavimo platformų apžvalgas. Šį kartą apžvelksime kokius rezultatus per šių metų Kovo mėnesį pavyko pasiekti Profitus platformai. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio platformos apžvalgos norime priminti, jog tai padaryti galite paspaudę šią nuorodą. O dabar nieko nelaukę nerkimės į Profitus pirmojo pavasario mėnesio rezultatus!

Kovo mėnesio rezultatai

Šių metų Kovo mėnesį platformai su investuotojais eilinį kartą pavyko pasiekti tikrai gerų rezultatų. Buvo sėkmingai sufinansuotos 25 paskolos. Na, o šių paskolų bendra vertė siekia net 3 281 600 Eur. Profitus platformos investuotojams per šį mėnesį išmokėta 245 984 Eur. palūkanų. Kaip matomel, ir šį mėnesį Profitus rezultatai išliko stabilūs, platformos atstotovai skelbia pastaruoju metu pastėbėtas kelias tendencijas. Viena iš pagrindinių, bet labiausiai netikėta – investicių skaičius smarkiai išaugo. Kitos pastebimos tendencijos : finansuojami projektai generuoja didesnę grąžą , populiarėja trumpesnių terminų paskolos, platesnis pinigų diversifikavimas per skirtingus projektus.

Bendri rezultatai

Nuo 2018 08 08 įkūrimo datos Profitus platformai jau yra pavykę finansuoti 410 projektų. Šių projektų bendra vertė 54 825 140 eurų. Platformos investuotojams per šį laikotarpį jau pavyko uždirbti 2 531 940 eurų. Kaip skelbia platforma, 203 projektai jau yra sėkmingai užbaigti, o aktyvių investicijų portfelyje yra likę 207 projektai.

Pabaigai

Apibendrinant apžvalgos rezultatus galime teigti, jog Profitus demonstruoja puikius savo kiekvieno mėnesio rezultatus ir tai parodo, jog ši platforma turi profesionalų komandą, kuri investuotojams pateikia patrauklausius NT rinkoje esančius investavimo projektus. Galime neabejoti, kad ateityje matysime tik gerėjančius rodiklius. Na, o jeigu ir Jūs norite pradėti investuoti į nekilnojamojo turto paskolas didžiausioje Lietuviškoje platformoje, turime Jums nuostabų pasiūlymą – užsiregistruokite per mūsų pateiktą nuorodą žemiau ir su lig pirma investicija gaukite net 25 Eur. dovanų! Geresnio meto nei dabar pradėti kurti savo pasyvių pajamų šaltinį tikrai nerasite!

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *