Kaip ir kiekvieną mėnesį pateikiame Jums investavimo platformų apžvalgas. Šį kartą apžvelksime kokius rezultatus per šių metų Gegužės mėnesį pavyko pasiekti Profitus platformai. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio platformos apžvalgos, norime priminti, jog tai padaryti galite paspaudę šią nuorodą. O dabar Jūsų dėmesiui didžiausios investavimo į NT platformos Gegužės mėnesio rezultatai.

Gegužės mėnesio rezultatai

Gegužės mėnuo Profitus platformai buvo fantastiškas. Investuotojams pavyko pasiekti naują rekordą – sufinansuoti 34 projektai, kurių bendra vertė siekia įspūdingą 5 000 250 eurų sumą. Platformos investuotojams per šį mėnesį išmokėta 110 398 eurų palūkanų. Platformos atstotovai džiaugiasi galėdami pranešti, jog laimėtas pirmas apdovanojimas. Global Brands Magazine apdovanojimuose laimėtas „Fastest Growing Real Estate Investment Platform, Lithuania” įvertinimas. Platformos atstotovai taip pat pranešė, jog Profitus laukia pokyčiai ir siurprizas invesuotojams. Kokie tai pokyčiai ir koks siurprizas tikimės, jog greitai sužinosime.

Bendri rezultatai

Nuo įkūrimo dienos Profitus platformai jau yra pavykę finansuoti 459 projektus. Šių projektų bendra vertė 61 167 790 eurų. Platformos investuotojams per šį laikotarpį jau pavyko uždirbti 2 786 258 eurų.

Pabaigai

Kaip matome, Profitus platformai ir toliau puikiai sekasi rodyti gerus rezultatus ir net laimėti įvertinimus už išskirtinį atsidavimą savo veiklai. Pasiektas puikus rekordinis rezultatas turėtų skatinti investuotojus ir toliau investuoti šioje platformoje. Na, o jeigu ir jūs norite pradėti investuoti į nekilnojamąjį turtą, turime Jums pasiūlymą. Užsiregistruokite per mūsų pateiktą nuorodą ir su lig pirma investicija gaukite net 25 EUR dovanų!

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *