Kaip visuomet, savo skaitytojams pateikiame platformų mėnesines apžvalgas. Šį kartą pateikiame Jums Profitus platformos Birželio mėnesio finansinių rezultatų apžvalgą. Jeigu dar neskaitėte praėjusio mėnesio platformos apžvalgos, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą. O dabar Jūsų dėmesiui – ko Profitus pasiekė per Birželio mėnesį.

Birželio mėnesio rezultatai

Prasidėjusi vasara pristabdė investuotojų aktyvumą platformoje, tačiau rezultatai išlieka tikrai geri. Birželį buvo sėkmingai sufinansuoti 20 projektų. O šių paskolų bendra vertė siekia net 1 909 800 Eur. Platformos investuotojams Birželio mėnesį išmokėta 250 644 eurų palūkanų.

Pirmo pusmečio rezultatai

Platfromos atstovai džiaugiasi puikiai užbaigę šių metų pusmetį – per šį laikotarpį sufinansuota projektų už 18 429 900 Eur. sumą. Lyginant su praėjusiais metais, ši suma išaugo net 80 proc. Taip pat, kartu augo ir palūkanos – jos padidėjo 1,61 proc. ir siekė 10,1 proc. Per pirmuosius šešis šių metų mėnesius investuotojams buvo išmokėta daugiau kaip 800 tūkst. EUR palūkanų. Taip pat, verta paminėti, jog Profitus gavo Global Brands Magazine apdovanojimą kaip geičiausiai auganti investavimo į NT platformą.

Įdomu tai, kad šių metų Gegužės mėnesis buvo rekordinis – per jį buvo sutelkta paskolų net už 5 mln. EUR. Tuo tarpu greičiausiai suinvestuotas projektas – butai Naujosiose Santariškėse. Prireikė vos 2 minučių, kad paskola būtų pilnai sufinansuota. Pasiekimas iš ties nerealus.

Bendri rezultatai

Nuo 2018 08 08 įkūrimo datos Profitus platformai jau yra pavykę finansuoti 494 projektus. Šių projektų bendra vertė 65 096 490 eurų. Platformos investuotojams per šį laikotarpį jau pavyko uždirbti 3 077 135 eurų.

Pabaigai

Kaip matome, prasidėjęs vasaros sezonas truputį suprastino Profitus rezultatus, tačiau tai neturėtų stebinti. Atėjus rudeniui investuotojų ir projektų aktyvumas turėtų vėl pakilti. Pusmečio rezultatai rodo, jog platforma juda tinkama linkme ir auga gana sparčiai. Na, o jeigu ir jūs norite pradėti investuoti į nekilnojamąjį turtą Profitus platformoje, turime Jums puikų pasiūlymą. Užsiregistruokite per mūsų pateiktą nuorodą žemiau ir su lig pirma investiciją gausite net 25 EUR dovanų (būtinai perskaitykite visas sąlygas dovanai gauti). Investuoti dar niekada nebuvo taip paprasta!

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *