Kaip ir kas kartą, pateikiame Jums Profitus platformos mėnesinę apžvalgą. Šį kartą pateikiame Jums Balandžio mėnesio finansinių rezultatų apžvalgą. Jeigu dar neskaitėte praėjusio mėnesio platformos apžvalgos, tai padaryti galite paspaudę šią nuorodą. O dabar nerkimės į Balandžio mėnesio rezultatus.

Balandžio mėnesio rezultatai

Platformoje investuotojų ir vartotojų aktyvumas truputį sumažėjęs, o tai atsispindi šios apžvalgos rezultatuose. Per Balandžio mėnesį Profitus platformoje buvo sėkmingai sufinansuoti 25 NT projektai, kurių bendra suma sudaro 2 983 650 eurų. O taip pat investuotojams Balandžio mėnesį išmokėta 120 885 eurų palūkanų. Kaip matome, rezultatai tikrai nėra prasti ir galime teigti, jog jie išlieka stabilūs.

Bendri rezultatai

Nuo platformos starto joje sėkmingai sufinansuoti 446 projektai, kurių bendra suma siekia įspūdingus 59 358 890 eurų. Iš šių projektų net 51 proc. (219 projektų) yra sėkmingai užbaigti ir 30,5 mln. eurų grąžinti investuotojams. Šiuo metu platformos portfelyje yra 227 aktyvūs projektai ir net 97 proc. jų palūkanas moka laiku.

Pabaigai

Apibendrinant Balandžio mėnesio Profitus platformos rezultatus, galime teigti, jog truputį sumažėjusi finansuotų projektų suma neturėtų gąsdinti platformos investuotojų, nes finansuojamų projektų skaičius ir toliau išlieka vienodas. Investuotojai turėtų džiaugtis savo stabilia grąža, o tai turėtų skatinti ir toliau investuoti šioje platformoje. Na, o jeigu ir jūs norite pradėti investuoti į nekilnojamąjį turtą, turime Jums pasiūlymą. Užsiregistruokite per nuorodą esančią žemiau ir su lig pirma investicija gausite net 25 EUR dovanų! Į šauniausius Lietuviškus NT projektus pradėkite investuoti jau dabar.

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *