Prasidėjusi žiema ir atėjusios didžiosios metų šventės nesukliudė Profitus platformai pasiekti puikių finansinių rezultatų. Jeigu dar neskaitėte Lapkričio mėnesio apžvalgos, ją galite rasti ir perskaityti paspaudę šią nuorodą. O dabar apžvelkime kaip sekėsi platformai ir investuotojams Gruodžio mėnesį.

Gruodžio mėnesio rezultatai

Gruodžio mėnesį platformos investuotojai išliko labai aktyvūs. Jiems pavyko sufinansuoti 27 projektus, kurių bendra vertė siekia 2,7 mln. Eur. Taip pat, investuotojams išmokėta palūkanų už 92 826 Eur. Platformoje per šį mėnesį sėkmingai užbaigti 12 projektų, o investuotojams sėkmingai buvo grąžinta 476 584 Eur investicijų.

Profitus 2021 m. Gruodžio mėnesio rezultatai
Profitus 2021 m. Gruodžio mėnesio rezultatai

Gruodžio naujienos platformoje

Smagu, jog Profitus nesustoja tobulinti savo platfromą ir atsižvelgia į savo klientų poreikius. Gruodžio mėnesį platformoje pristatyta papildyta savitarnos skiltis, kurioje galima sugeneruoti investicijų, grąžinimų ir palūkanų ataskaitą per pasirinktą laikotarpį.

Bendri rezultatai

Platformai, nuo įkūrimo pradžios, jau yra pavykę sėkmingai finansuoti net 326 projektus, kurių bendra vertė siekia įspūdingą 44 385 290 eurų sumą. Tokių rezultatų, turbūt, nebūtų pavykę pasiekti be didelės investuotojų bendruomenės, kuri turi 21 312 narių. Bendra šių narių platformoje uždirbta suma jau siekia 2 056 642 Eur.

Profitus 2021 m. Gruodžio mėnesio rezultatai
Profitus 2021 m. Gruodžio mėnesio rezultatai

Pabaigai

Profitus platformai puikiai sekasi išlaikyti stabilius savo finansinius rezultatus, o tai tikrai puikiai nuteikia investuotojus ir toliau investuoti čia. Tikimės, kad ateityje šios platformos rezultatai ir toliau išliks tokie stabilūs.

Na, o jeigu ir jūs norite pradėti investuoti Profitus platformoje, kviečiame pasinaudoti mūsų pasiūlymu ir užsiregistruoti per mūsų nuorodą. Užbaigę identifikaciją per Trustly autentifikatorių gausite 10 EUR dovanų. Tad, nepraleiskite progos prisijungti prie didžiausios Lietuvoje investavimo į NT platformos jau dabar!

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *